Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen abszurd érvekkel...

Milyen abszurd érvekkel találkoztál az állattartás (főleg kutya) kapcsán?

Figyelt kérdés

Pl ivartalanítás témánál "neki is joga van az anyaság öröméhez!"


Vagy a neveletlen kutya "csaladtag, nem rabszolga, hogy parancsolgassak neki"


Trükktanítás kapcsán "minek? Nem cirkuszimajom!"


2022. okt. 10. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ivartalanítás témánál találkoztam azzal, hogy "minden normális kutyatartó ivartalanít". Meg azt, hogy "családtag, szinte gyerek", ennek a második részétől meg tudok őrülni. Meg az, hogy "milyen cuki ebben a pulcsiban", nem is kommentálom, illetve a kedvencem az volt, hogy "be ne jöjjön a házba (/ezzel még egyet is értek/), mert KOSZOS, bezzeg a macska vadászat után tisztára nyalja magát".
2022. okt. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

En szoktam mondani:

Azert a te matracodra fexik,mert nem egyenesitetted ki az en agynemum. Csak kisimitott selymen szeret fekudni. 😂😂

Egy jol fesult amstaff eletebe nyerhettek betekintest kerem …😉😂

2022. okt. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

"Azért van, hogy ugasson" - ja csak mikor azért ugat, mert sétáltatom a kutyáimat, akkor én vagyok a ...

"muszály megkötnöm, mert szökne", "ha nem lehet megkötni, ne csodálkozzanak majd, ha szökik "- a tartós megkötés tilalom bevezetése után-

"nem jöhet be a házba, jól elfutkározik az udvaron és csak mindent összekoszolna"

"minek sétáltatni, ott van az udvar"

"neked könnyű, az én kutyám nagyon buta, csak ülni tanult meg"-az a poén, hogy ezt most is mondják, mikor már egy 2 évesen befogadott, full keverék, az utcáról befogott kutyám is van...

"hogy képzeled, mi vagyok én, hogy napi több órám legyen a kutyára"

"ő nem ilyen kényes urikutya, meggyógyul orvos nélkül is/jó neki a maradék is"

"nem szeretném megrántani a pórázt vagy máshogy fegyelmezni a kutyámat, mert fáj neki" ugyanez az ember: "nem tudom elengedni, mert elfutna" - a kutya meg magát rántatja meg a flexin/egyéb pórázon, amivel nyílvánvalóan több fájdalmat okoz magának, mintha a kedves gazdi céltudatosan megnevelte volna és így biztonságos helyeken el tudná engedni futkározni...

2022. okt. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

"Aki pórázon sétáltat, nem ért a kutyákhoz."

Mondják azok, akiknek a "nem bánt" kutyájuk random idegenekhez odarohangál.

2022. okt. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
#4 Meg azok, akik nem ismerik a hatályos jogszabályokat.
2022. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Azért nincs benne chip, hogy ha elkóborol ne derüljön ki, hogy az enyém." - Meg akart szabadulni tőle...


"Nem kell ennek fülbevaló." - Öregasszony azt hitte a chip olyan mint a tehenek fül jelölése.

2022. okt. 12. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Elütötték/megmérgezték/lelőtték a macskámat, de a többit nem fogom ezután sem bent tartani, mert az állatkínzás."


Na ettől tudok meghalni, józan paraszti ész totális hiánya.

2022. okt. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!