Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier nyugodt...

Staffordshire terrier nyugodt fajta?

Figyelt kérdés
Légyszi csak olyan válaszoljon akinek amstaffja van..vagy a közvetlen közelében megtalálható ilyen kutyus.tudom hogy 99%-ban a neveléstől függ minden...volt már kaum és vele nemvolt semmi probléma, pedig aztán rámondják hogy vadállat.Épp ezért tudom hogy tőlem függ milyen lesz,de az alapvető természetére vagyok kiváncsi. ragaszkodó?:)
2010. szept. 27. 12:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A (bármilyen) terrier elég ritkán nyugodt :)


Nekem nincs, de ismerek jó párat. Általában emberrel jól kiszökött jönni, emberközpontú, de állatokkal összeszoktatni nehezebb.

2010. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szia,nekünk ilyen van ,kan ,5 honapos,és már most szot fogad.rászolunk pl,hogy nem jöhet ki az utcára és az udvaron elvan.Remélem igy is marad!Amugy 2 kislányunk van,és imádják egymást,folyton nyuzzák,ő meg élvezi:)
2010. szept. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kócos Barby válasza:


Nekünk van ilyen kutyánk, nyugott természet egy ideig, amíg valami fel nem kelti a vadász ösztönét. Mindegy, hogy épp egeret hajt, vagy őzre nyúlra mozdul rá. Kitartó, és megszerzi azt, amit akar. Más állatokkal nehezen jön ki, de nem lehetetlen összeszoktatni. Én egy rotit, egy yorkit és egy staffordshire terriert tartok egy udvarban. (Yorki nyáron kint van velük, mert szeret bandázni)De egy kis sunyi a stafford. Bejöhet bárki az udvarba, anélkül, hogy látná a kutyát, viszont ki már nem enged senkit..Gyerekekkel viszont remekül kijön. A 2 éves fiamat saját kölykének tekinti, neveli, és tanítja. Vicces, de igaz. Van jó pár sztori erről. És igen, minden nevelés kérdése.

2010. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem amstaffjaim vannak,nagyon család centrikus kutyák,gyerekekkel jól ki jönnek! De nagyon örök mozgok,soha sem fádnak el,nagyon értelmesek és nagyon jó agyuk van!:)

Én nagyon szeretem ezt a fajtát,csak ajánlani tudom,nekünk mindig ilyen fajta kutyánk volt!

2010. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szia!Nekünk most 2,5 hónapos.Elég makacs ,önfejű de nagyon okos,iszonyú könnyen tanul már most!Nekünk Ő az első ilyen fajta kutyánk,2,5 éves kislányom mellett van ,szinte egész nap együtt játszanak.Persze a gyereket is tanítani kell hogy a kutya nem egy plüssállat amit kénye kedve szerint rángathat.Kutyával ,macskával jól kijön még most,remélem így is marad.A miénk nagyon ragaszkodó,képes az ölünkbe vackolni magát és ott alszik.De az tény hogy a természete alapból "vadabb"mint az eddigi kutyáinké.De mivel ilyen okos és könnyen tanul szerintem jó neveléssel kordában lehet majd tartani.
2010. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk 2 amstaffunkvan, egy 1,5 éves szukánk és egy 10 hónapos kanunk van. Ha bármi kérdésed van szívesen válaszolunk. Ha gondolod küldj egy üzenetet az email címemre, mert neked nem lehet.

2010. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) igazábol unokatesómnak van staffordja ,csupa izom.. fuu nagyonszép :$ Énis úgy vettem észre ,hogy különösebb gond nincs a kutyuval csak pórázon néha húz:S én az 53 kilómmal nehezen tudtam megtartani.(nő vagyok:D)nagyon megtetszett a fajta:)Jövőhéten megyek venni kiskutyát.Elég húzós ára lesz , de inkább most fizessek ki ennyit minthogy később állatorvosra a dupláját ha beteg kutyát hozok el...
2010. szept. 27. 13:21
 8/12 anonim ***** válasza:
amstaff meg a staffordshir nem ugyanaz a kettő?
2010. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ugyanaz!


AMerikai STAFFordshire terrier= AMSTAFF

2010. szept. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem 10 hónapos herélt amstaffom van.

Ő egy kis lusta de ha mozogni kell energia bomba

2010. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!