Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 10 hetes csivavanak milyen...

10 hetes csivavanak milyen tapot ajanlanatok?

Figyelt kérdés
A royal canin startert kapja a tenyesztonel de sok a negativ rola. Allergias lehet ra mert csirkes stb. Segitsetek legyszives.
2022. okt. 12. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hát akkor bármit, ami nem csirkés. Pl. a szomszéd macskáját. Vagy bármit, ami normális táp, ami nem szupermarketben kapható, hanem rendes táp, esetleg meglocsolva konyhai maradékkal. 10 hetes pici kutyának mi külön főzünk rizst csirke far-háttal, de azt megértem, ha csivavánál nem akarsz ezzel vesződni, hanem egyből táppal etetnéd...
2022. okt. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetoen egy egeszseges kutyat nem kell csirkementes dietan tartani, kaphat csirkes tapot, a royal caninnal inkabb az a baj, hogy draga es konkretan nincs benne hus. A gyogytapjai jok, a simak annyira nem.


En amugy ezzel etettem anno, ez nekunk bevalt:


[link]


De ahogy nezem, jol megdragult ez is, ugyhogy nem tudom mennyit szannal ra, lehet nem lesz igy jo, de en csak ezt a kolyoktapot ismerem :D

2022. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Havanesenk van, de hatha segit. Nekunk is royal canint adott a tenyeszto szinte mindenhol ezt nyomatjak, de en sem hallottam jokat. Mi a Wolf of Wildernesst adjuk neki, baranyos, kacsas most meg lazacosat. Imadja, tok konnyen atallt ra, nem volt hasmenes semmi. Gabona nincs bennuk, de csirke igen. Nezegettem olyanokat ami csirkementes arra az esetre ha allergias lesz, de azokrol nem tudok tapasztalatot mondani, viszont jokat olvastam az N&D-ről (puppy bárány&áfonya). Remelem tudtam segiteni.
2022. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a ket utolso valaszt. Azt a tapot rendeltem pont meg. 2 masik ismerosom is ajanlotta! :)
2022. okt. 12. 22:05
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Megnézném azt a "tenyésztőt", aki nyolchetes kor előtt tápon tartja a kutyáját.
2022. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat akkor sokaig nezegetheted 5-os, mert eleg hosszu a lista. Rengeteg tenyeszto etet tappal, az elejen esetleg beaztatjak vagy keverik a tapot nedvessel, mar 4 hetes kortol, amikor is kezdodik a kostoltatas.

Nekem csak az a szivfajdalmam, hogy nagyon sokan etetnek royallal es rendes tenyesztok. Csak azt nem ertem, hogy miert van ez? Ingyen kapjak vajon ezeket a tapokat? Vagy a tenyesztok koreben ez jo tapnak szamit? Csak azt nem ertem, hogy mi benne a jo, mert osszetevok alapjan nekem tularazott kukoricanak tunik egy kis vitaminnal :D

2022. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Az a helyzet, hogy 10-15-20 éve tényleg a Royal volt a prémium táp, és árban is megérte, ha 20 kilónként vetted. Azóta rengeteget romlott a minősége. De ekkora kölyöknek nedvesített táp... Hát, tenyésztő családtag forogna az ágyában.
2022. okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az RC startere jó táp. A többi RC táp az, ami gyenge. De 10 hetesen már inkább junior táp kell, nem szarter.

Beszélj a tenyésztővel, hogy ő mit javasol. Millió premium és super premium táp van.

2022. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Bocsi de mitol jo? Vagy a kolykoknek nem kell hus, csak eleg a kukorica vitaminnal? Mert a starterben is ez van.
2022. okt. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, olvastad valaha a tartalmát? Nem? Akkor miért is írsz? Nyilván mert kis butuska vagy, akinek komplexusa, hogy mindenhova butaságokat böfögjön. Egészségedre.
2022. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!