Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök kutya szőrapólása?

Kölyök kutya szőrapólása?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos Havanese kiskutyám és a lábain meg a hasán a szőrt nem engedi, hogy kifésüljem! Segítsetek!! Hogy szoktathatnám hozzá a fésüléshez?? Teljesen össze fog csomósodni a szőre ha nem fésülöm! Esetleg használjak bontó sprayt?
2010. szept. 27. 14:54
 1/9 A kérdező kommentje:
szőrápolása bocsi, nem apolása:-)))))
2010. szept. 27. 14:58
 2/9 anonim ***** válasza:
Nevelni kell .. ha jól viselkedik juti falat, simi ... nem hagyja szidás. Ennyi.
2010. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
csapj a valagára annyira hogy éreztesd vele ki a "vezér"
2010. szept. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én le szoktam fektetni az ágyamon a yorkimat, és úgy fésülöm át.

Persze, nálunk sem ment könnyen az elején, de megütni nem kell, akkor sem, ha nem hagyja.

Azt viszont ne hagyd neki, hogy lerázzon! Amíg nincs kész, addig nem mehet el. Határozottan, de óvatosan fogd őt. Előbb-utóbb feladja a ficánkolást. Ha végeztél, dícsérd meg!

2010. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
semmiképp ne szidd, és ne üsd! csak a pozitív megerősítés a fontos. próbálkozz naponta többször is, és ha nem engedi, ne bántsd, se szóval, se fizikailag, viszont ha előrelépés van a dologban, akkor jutalmazd. türelem.
2010. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A hátán nagyon jól tűri! Megütni semmiképpen nem fogom (az nem megoldás), még nagyon pici meg kell szoknia a fésülést. Gondolom fáj neki a hajlatokban, uh megpróbálom olyan óvatosan fésülni, ahogy csak lehet:-))
2010. szept. 27. 15:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Az agyadban fesulod a kutyat?nem semmi:pEtn sem javaslom a verest de azert legyel hatarozott es jutalmazd meg ha tul vagytok a dolgon.
2010. szept. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp jó ha ugy szoktatod, hogy asztalon fésűlöd. Én a teroszon szoktam a műanyagasztalon. Jó ha szokja, hogy a kozmetikusnál is ott kell majd álldogálni és nem szabad leugrálni.

Első

2010. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 15:39


Gondolom azért írtad, mert úgy képzeled, hogy egy ilyen fésülés után szőr borítja az egész ágyat... ez esetben nézd meg, hogy mennyi szőr jön ki egy yorkiból, ha átfésülik:)

Nekem több hajam potyog ki egy nap alatt, mint neki egy hét alatt.

2010. szept. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!