Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel lehet ápolni a kisebesed...

Mivel lehet ápolni a kisebesedett füleit, a németjuhász kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Eddig valamilyen , kámforos kenőcsel kentem a fülét, ezt kaptam az állatorvostol , de már a második, tubust, is elhasználtam. Állandoan, bántják a legyek . Van e olyan gyogyszer , amivel távol tarthanám, ezeket a repülo dögöket , a kutyámtol?
2010. szept. 27. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy másik állatorvoshoz is és mutasd meg neki valamint mutasd meg a krémet is amivel eddig kezelted. Lehet tudna rá jobbat is adni!
2010. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi , azt hiszem ez lesz ,a legjobb, megoldás. Mert igy szenved , a kutyum , meg és is .
2010. szept. 27. 16:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus német juhász kórság. A barátnőm kutyája is ettől szenved. Még én hoztam neki valami ampullát az állatpatikából, amiből oldatot kellett készíteni, és rápermetezni a fülére. Minden évben kikezdik a dögök a fülét szegény kutyának. Az állatpatikában is adnak tanácsot, hogy mit vegyél rá!
2010. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
neostomosant próbáltad már?
2010. szept. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves elözö válaszolo még nem hallotam rolla . Köszi . Megeszik a legyek a füleit , az utálatos dögök, egész nyáron. evvel szenvedünk.
2010. szept. 27. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!