Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől ilyen távolságtartó a...

Mitől ilyen távolságtartó a kutyám? Vagy csak ilyen a személyisége?

Figyelt kérdés

8 éves keverék, úgy emlékszem, sosem volt olyan kutya, aki túlzottan kifejezi a szeretetét, de mostanában még észrevehetőbbé vált. Nem bújik, nem nyalogat, nem keresi a társaságom, max ha játszani szeretne. Néha bejön feküdni a szobámba, de ennyi. Amúgy minden emberrel barátságos, lelkes, csak felém nem mutat semmi ilyesmit :( Azért lehet, mert túl szigorúan neveltem? Nagyon engedelmes, egész séta alatt mögöttem jön, ha nem mondom neki, hogy mehet dolgára, visszahozza a labdát, nem agresszív más kutyákkal, tényleg egy álomkutya, csak minden nap látom a videókat ezekről a nagyon "affectionate" (nem tudom erre mi a magyar szó) kutyákról, mindenkié annak tűnik, csak az enyém nem.

Pedig néha, ha nem érzem jól magam, biztos segítene, ha olyan lenne, mint a nővérem kutyája, aki konkrétan ölelést kér, az enyém felém sem néz :'D



2022. okt. 15. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Ő valoszinuleg ilyen, ha eddig a 8 ev alatt is ilyen volt. Minden kutya mas egy kicsit, nalunk az a kutya, aki kolyokkoratol itt van, bar mindenkivel nagyon kedves, de nem az a matrica fajta. Inkabb lefekszik a kanape masik vegere, vagy a sajat helyere. Meg van a masik veglet, aki meg a wc-re is kovet(ne), es 30 kilosan az olembe maszik, pedig ő felnottkent kerult ide, ellenben ő hozzam ragaszkodik nagyon, idegenekkel tartozkodo.
2022. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Az allatoknak nincs szemelyisege.
2022. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Az én kutyám sokat szenvedett kiskorában, egyik szemén meg is vakult, de őt hoztam el a menhelyről. Nehezen ment, de aztán beláttam, ez a kutya mellettem akar lenni mindig. Ha kint aludt a házában, akkor is jelzett mindig, aztán ha reggel kerestem, itt aludt a lábtörlőn. Ha beengedtem, akkor az ajtónál aludt, állandóan szemmel tartott engem. Lelkesen játszott, aztán idősebb korában a lábamnál aludt. Egygazdás, ezt úgy hivják, mással csak éppen szóba állt, sohasem úgy, mint velem. 14 évesen pusztult el...
2022. okt. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
DE VAN! Aki kutyát vagy macskát tart, az nagyon jól tudja ezt.
2022. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
8 év alatt nem sikerült kiismerni a kutyád személyiségét?
2022. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
3 kutyám van, egyformán nevelem őket, és az egyik hasonlóan távolságtartó. Régebben bújósabb volt, de ahogy benőtt a feje lágya, inkább elvonulós lett. Ha nem történik úgy semmi, mindig elmegy, magától nem nagyon jön oda hozzám, nem bújós. A másik pedig folyamatosan a közelemben vagy rajtam akar lenni, mindenhova követ. A harmadik a kettő között van, ő is el szokott vonulni, de ha olyan kedve van, akkor bújós nagyon.
2022. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!