Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen táp az ACANA PACIFICA?

Milyen táp az ACANA PACIFICA?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla?

Labradoromnak jó lenne?(Akivel rendszeresen kiállításra járok)


Összetevők:

Friss csontozott lazac (DHA és EPA természetes forrása), lazachúsliszt, russet burgonya, borsó, fehér halhúsliszt, édesburgonya, lazacolaj (E-vitaminnal tartósítva), napon szárított lucerna, friss csontozott hering, friss csontozott lepényhal, halhúsból kinyert ízfokozó, úritök, répalevél, spenót, paradicsom, sárgarépa, alma, biomoszat, tőzegáfonya, fekete áfonya, borókabogyó, fekete ribizli, cikóriagyökér, édesgyökér, angyalgyökér, görögszéna, körömvirág, édeskömény, borsmentalevél, kamillavirág, levendulavirág, csombord, rozmaring, A-vitamin, D3-vitamin, E-vitamin, niacin, cink-proteinát, tiamin-mononitrát, riboflavin, B5-vitamin, vas-proteinát, B6-vitamin, mangán-proteinát, réz-proteinát, folsav, biotin, B12-vitamin, szelén, szárított Lactobacillus acidophilus erjesztett készítmény, szárított Enterococcus faecium erjesztett készítmény.


* Kizárólag az ACANA részére gyártott fehér halhúsliszt vadon halászott lepényhalat, óriás laposhalat és tőkehalat tartalmaz.


2010. szept. 27. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó. Nem tartalmaz gabonát, ami hatalmas előny sok táppal szemben.
2010. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó táp! Nyugodtan etesd ezzel a kutyádat :)
2010. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Röviden és tömören? Qrva jó!
2010. szept. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Tökéletes! De ajánlom figyelmedbe a Royal Canint, bár ez drágább egy kicsit, de szép kutyát eredményez. Vagy van még az Eukanuba :D Az is jó .
2010. szept. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amiket az utolsó ajánlott, azok közül egyiket sem adnám a kutyámnak :S Maradja az acanánál :))
2010. szept. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én vagyok a 20:58as. Am mi a baj a Royallal? Én azzal etetek... :S
2010. okt. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az árához képest igen kevés a hústartalma, és tele van kukoricával. Mármint a Royal Canin.
2010. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
20:52es vagyok: Nagyon köszi, akkor próbálom majd átszoktatni a kutyust Acanara
2010. okt. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!