Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mekkorára nőlhet? (kérdésed...

Mekkorára nőlhet? (kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
van egy keverék kutyusom most 5 hónapos lesz novemberben és most akkora kb mint egy westi kutyus .nőlhet még?kb mekkora lesz saccra?köszönöm a normális válaszokat előre is :D képet sajna nem tudok róla mútatni :(
2010. szept. 27. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
max. kétszer akkora.
2010. szept. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán dupla akkora, mint most...De nehéz megmondani, mert függ az apuka és az anya kutya méreteitől. Mivel keverékről van szó ezt nem lehet pontosan tudni előre.
2010. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy Nőlhet?
2010. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.az apa kutyát nem tudjuk milyen fajta de kb mint egy skót juhász kutyus.az anya az kicsi kb 6-8 kilós lehet.én a közepesre gondoltam mint pl egy angol cocker spániel :/ de aszem nagyobb lesz
2010. szept. 27. 17:40
 5/8 anonim ***** válasza:

hát kép nélkül nem lehet megmondani.

ha vastagok a lábai a testéhez képest, akkor meg fog nőni, de ha vékonykák, akkor nem valószínű.

2010. szept. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hár elég vastag a lábai a tetséhez képest.jah lemértem nagyából kb 25 cm marmagasságú 4 hónaposan.szerintetek?mennyi lehet kb a végleges marmagassága?nagyon köszönöm a válaszokat
2010. szept. 27. 18:16
 7/8 anonim ***** válasza:
hát egy standard szerű angol cocker a 40-est üti, a skót feljebb van. Talán olyan 45-50 cm körül.
2010. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat.
2010. szept. 27. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!