Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tanítsam meg a kiskutyána...

Hogy tanítsam meg a kiskutyának, hogy nem mehet ki az udvarról?

Figyelt kérdés
Eddig egyszer se szökött ki, ma viszont nyitottam a kaput és kisurrant mellettem. Mikor szóltam neki visszajött, de nem egyedül élek, és másnak kevésbé fogad szót. Fél éves, rendszeresen járunk sétálni, napi minimum egy órát játszunk. Vasárnap megyünk kutyasuliba, majd ott is megkérdezem, de addig még sok idő van.

2022. okt. 17. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2022. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kapuszabaly, az elso linkelte.

Rengeteg kaja kell hozza es turelem, ez nem 2 perces melo.

2022. okt. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2022. okt. 17. 20:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Mikor megetettem és játszottam vele kipróbáltam, hogy akkor is kimegy e ha én bent maradok, de akkor ott maradt. Amint elindultam ki jönni akart velem ő is, de becsuktam a kaput.


Úgy is működik, ha egy másik udvarra vezető kapunál gyakoroljuk, nem rögtön az utcánál?

2022. okt. 17. 20:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Igazabol az lenne a lenyeg, hogy azt tanulja meg, barhol van is, csak engedelyre mehet ki. En elso korben pl a bejarati ajtonknal gyakoroltam a kutyaval, aztan jott csak a kert.
2022. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. okt. 17. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!