Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 7 hetes kutyusomnak hullik a...

7 hetes kutyusomnak hullik a szőre eléggé . Ez mennyire normális ? Dokinál voltunk minden rendben vele kérdeztem tőle de nem mondott rá semmi konkrétat Valakinek valami tapasztalat ezz kapcsolatban ?

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 19:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*ezzel
2022. okt. 26. 19:37
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem ertelek. Ha a doki semit nem mondott ra, akkor miert remenykedsz, hogy valaki esetleg azt mondja, hogy "haha, a kutyad szore biztos azert hullik, mert ruhes"? Nincs baja, orulj.
2022. okt. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem most a téli bundája jön...
2022. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
1 akkor csak vedlik. 2 hol az anyja...?
2022. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

Hogy lehet nálad 7 hetesen? Még az anyja és a testvérei mellett lenne a helye..ha utcán találtad/mentetted akkor nem szóltam..


Ha a doki nem mondott rá semmit akkor örülj neki, vagy ha nem hiszel neki akkor vidd el egy másik dokihoz. Egyébként a stressz (helyváltás) is okozhat szőrhullást.

2022. okt. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4 hetes korától nálam van !

Egy hölgy posztolta ki,hogy eladó kiskutya . Felhívtam ,rögtön találkoztunk is . Ott helyben mondta,hogy 4 hetes . Kérdeztem az anyuka kutya ? Annyit mondott nem szoptassa már maga eszik stb stb .Mondtam,hogy nem szabad így eladni erre azt mondta nekik már nemkell véletlen kutyusett... Hát gondoltam megveszem tőle nemhagyom nála. Szóval azonnal haza vittem még ilyen pici kutyával nem volt dolgom . ,,Átnéztem" még foga sem volt Így azonnal szaladtam az állatkereskedesbe tejpótlóért cumisüvegért . És mostanáig tejet kap csak most kezdem neki a tápot tejben áztatva azt is csak pár szemet szokja az ízét. Dokinál voltunk makk egészséges .Nagyon zsivány egy kutyus 😂 Elmondtam a dokinak mi hogyan történt erre annyit mondott,, Jól tetted nálad 100x jobb helye van milyen emberek ezek"

És a végére értem a szőre hullik amióta megvettem. Van még egy kutyusom és mikor kaptam 8 hetesen nem hullott a szőre ... És azért aggódok,mivel olyan mint egy kisbaba és nagyooon hozzám nőtt imádom ♥️♥️♥️ Bocsánat,hogy hosszúra sikeredett

2022. okt. 26. 22:53
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom... szegény pici, remélem nem volt tesója vagy hasonló helyre kerültek esetleg mint ahogy írsz...
2022. okt. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak ezt az egy picit hirdette .Többről nemtudok 😕
2022. okt. 26. 23:41
 9/17 anonim ***** válasza:
18%

Szerencsétlen kutya... Szaporítónál született és egy felelőtlen, alkalmatlan gazdához került.


Csak mondom, 8 hetes kor előtt elválasztani az anyjától állatkínzás és bűncselekmény! Te is állatkínzó vagy, a szaporító is. Az meg, hogy még pénzelsz is egy szaporítót, már a legalja.

2022. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
9, ha nem ő, akkor más veszi meg....
2022. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!