Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok ennek az önsétál...

Mit gondoltok ennek az önsétáltató kutyának az esetéről? (link a leírásban)

Figyelt kérdés

[link]


A legfurcsább szerintem nem az, hogy vannak önsétáltató, akár önállóan is buszozó kutyák, hanem az, hogy mindez mennyire pozitívan van tálalva, a magyar cikk sem talál kivetnivalót a történetben, de a twitter posztra is nagyrészt kedves, együttérző kommentek érkeztek.


Nekem egyrészt valahol elkeserítő is, hogy itthon ilyesmi sosem fordulhatna elő, a buszvezetők többsége még a 10 hetes labi kölyökre is ráadatja a szájkosarat, nemhogy hagyja egyedül felszállni és valószínűleg az emberek többsége is sintértelepre vinné, követelné a gazda felelősségre vonását és nagyjából teljes lenne az egyetértés arra nézve, hogy ez egy borzalmas dolog.

Ne értsetek félre, én sem gondolom, hogy ez pusztán egy cuki kis történet, ha igaz borzasztó felelőtlenségnek tartom a gazda részéről, csak számomra megdöbbentő, hogy külföldön gyökeresen ellentétes reakciót vált ki.



2022. okt. 28. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

Mit gondolnék, ha a 12 éves gyereket nem féltem (mondjuk de, féltem)... akkor a kutyáért miért aggódjak?


Az a baj, hogy bár egy értelmes kutya meg tudja tanulni a gyalogos közlekedés szabályait, de ellopnák.

2022. okt. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
Felelőtlenség. Az, hogy az emberekkel szemben az, nem is igazán érdekel, de a kutyával szemben is az, és az már komolyan dühít.
2022. okt. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%
A világon egy-két ilyen eset fordul elő, ezért is kapja fel a média. Épp azért hír, mert a legkevésbé sem általános. Nem elvárható hogy máshol is megtörténjen, mert rengeteg dolgon félrecsúszhat egy ilyen dolog. Erre mondják, hogy a kivétel erősíti a szabályt.
2022. okt. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!