Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagyobb tesű labidés németju...

A nagyobb tesű labidés németjuhász kutyámnak begyulladt a füle és a füleközé genny gyülemlett, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

sajnos nincs pénzmee állatorvoshoz vinnem de nagyon nem jó neki látom h fáj és csúnya

valamit a gyógyszertárban vehetnék ...?


2010. szept. 28. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Fülcseppet csak receptre adnak, mindenképp vidd el orvoshoz! Ne a kutyád egészségén spórolj!
2010. szept. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Többféle oka is lehet a gyulladásnak, úgyhogy amíg az állatorvos nem állapítja meg az okot, addig kezelni sem lehet. Amúgy is csak állatorvos tud felírni neki állatgyógyszert.
2010. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hell-ikon ***** válasza:

Ezt házilag nem fogod tudni megoldani főleg, ha ennyire előrehaladott a gyulladás... kénytelen leszel orvoshoz vinni. Már csak azért is felléphet egyéb felülfertőzés is, ami már végzetes lehet nem csak a hallására, hanem az életére is.


Próbálj meg konzultálni az állatorvossal, hogy nem-e lehetne-e megoldani egy későbbi fizetést. Ha normális az orvos, és megvan köztetek az ehhez szükséges bizalmi viszony, nem fog elzárkózni a lehetőség elől.


De a kutyát semmikép ne hagyd szenvedni.

2010. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszösöm a normális válaszokat

1. nem spórolok rajta , de nincs pénzem!!

2010. szept. 28. 16:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérjél kölcsön.Fordított esetben a kutyád biztosan elvinne téged orvoshoz és nem kéne meghalnod.
2010. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

én nem akarom hogy meghaljon,és ha annyira érdekel 15 vagyok, épp a családom meg let lopva, ezért nincs pénzünk a körülöttünk lévő emberek meg munkanélküliek én ha tehetném már most vinném de sajnos nem tehetem

nagyon szeretem őt )-:

2010. szept. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!