Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Francia buldogomnak lehet...

A Francia buldogomnak lehet ettől baja ?

Figyelt kérdés
Oké most még kapom hogy felelőtlen vagyok de az asztalon hagytam a fiamnak a körtét almát és a kókuszos sutemény és a kiskutyám meg érte azóta csak fekszik és nagyon sok füvet evett ez kb 1 orája tortént vigyem álatorvoshoz ?
2022. nov. 10. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A korte es alma nem baj, de mi volt a sutiben? Csoki? Edesitoszer?
2022. nov. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
96%

Valószínűleg ki fogja hányni, az enyém általában azt csinalja

A kókusz nem tudom mennyire lehet mérgező, passz

Ha hányok akkor utána rendbe jöhet, ha nem hányt, nem lehet tudni milyen reakciója lesz

2022. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
94%
Ha hányik...
2022. nov. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem lesz baja, max. ha a sütiben volt xilit, mert az nagyon veszélyes a kutyákra nézve. Meg mekkora kókuszos süti? Mi volt benne a kókuszon kívül? Ha jól tudom, a kókusz nem mérgező a kutyák számára, viszont pl. sok kókuszos sütiben van kakaópor is, ami szintén mérgező.
2022. nov. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Mi volt még a sütiben? A gyümölcstől nem lesz baja, de pl. a xilit (édesítőszer) halálos méreg.
2022. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem lett szerencsére semmi baja 🙏

Kedves második kommentelő ha látás sérült lennél és csak bele beszélnéd a telefonba hogy mit írjon le nem rakná se veszít se pontot kivánom neked hogy ha te nem is de a gyereked vagy akárki járjon így mint én

2022. nov. 11. 17:08
 7/7 qkker1 ***** válasza:
0%

"kivánom neked hogy ha te nem is de a gyereked vagy akárki járjon így mint én"


Rohadt nagy bunkó vagy!

2022. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!