Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintem a kutya kinti állat...

Szerintem a kutya kinti állat és utálom ha bent van a házban, párom pedig egy ágyban is alszik a kutyákkal. Hogy jussunk kompromisszumra?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 01:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
81%
"Bírom" amúgy, hogy ezen is képesek fröcsögni emberek, hogy a másik hogyan alszik. Mai fejjel már nekem is fura a kutyával alvás, de eszembe nem jutna mást megszólni, minősíteni, meg a teljes személyiségére vonatkozó következtetéseket levonni miatta. Az se lesz kapásból állatkínzó érzéketlen vadállat, aki nem engedne állatot az ágyába. Aztán másik kérdés alatt meg lehet szidni a gyerekkel alvókat, meg a gyerekkelnemalvókat is. Had aludjon már mindenki akár fejenállva, egyedül a párjára tartozik. Az meg vagy kompromisszumra jut vele,vagy továbbáll, ha ez olyan sarkalatos kérdés az életében.
2022. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
9%
Ezzel a lepontozással csak még nagyobb szánalomba vagytok taszítva. Fáj az igazság. :D
2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
84%

A válasz benne van a kérdésben, nektek kell kompromisszumra jutnotok...


A téma teljesen mindegy, azokat a dolgokat, ahol nézetkülönbség van, egy párnak egymás között kell lemeccselnie.


Vagy széttválnak útjaitok vagy a kert és ágy skálán találtok egy helyet a kutyának. Ismerek olyan kutyával alvó embert, akinél kintik lettek a kutyák a párja miatt és még több olyat, ahol a "kutya kintre való" ember ma már a kutyával alszik a másik makacssága miatt.

Én nagyon max a hálóból és konyhából zárnám ki a kutyákat, de pl a kanapéra biztos jöhetnének, mert imádom, mikor hozzámbújnak.

2022. nov. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
72%
Nyilván nem fogja kizárni a kutyáit és nem is várható el. Max az elvárható hogy ne keljen neked is a kutyás ágyban feküdni, legyen kialakítva fekhely külön nekik.
2022. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
23%

Sehogy. Te tipikusan igazi paraszti, elmaradott, egyszerű családból jöttél, a párod pedig valószínűleg értelmiségi családból származik. Túl nagy a különbség. A gyereknevelésben is valószínűleg te a faék egyszerűségű lennél, ő pedig a gondos, tudatos szülő típus lesz.

Keress szellemileg és értékrendileg a te szinteden lévő párt.

2022. nov. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
22%

A kerdezo paraszt,ahol a kutyat kint tartjak.

A kifinomult torodo nod meg egyuttalszik a kutyaval. Inkabb ne zavard az eletet a jelenleteddel.

2022. nov. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
23%

Tehát azért lesz valaki paraszt és elmaradott mert kint tartja a kutyát, a párja meg azért értelmiségi, mert vele alszik.


Érdekes párhuzamok. Vannak bajok a "toronyban"...

2022. nov. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
6%
Gondolom a kutya is minden nap fürdik, és semmi ekcéma...
2022. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
30%

27-es. Látod. Hatalmas problémák vannak itt a fejekben.


A legnagyobb IQ bajnok ez a hozzászóló volt:

"A kutya jo szuro az onzo ,felelosseget nem vallalo, szerertet kimutatasara keptelen emberek kiszuresere!!!!"



Tehát, akit kiskorában 3x is indokolatlanul megharapott a kutya, és amúgy sem csípi a kutyákat, mert nem tetszik neki a szaguk, a nyáladzásuk, az ugatásuk, vagy csak szimplán a kutyával való dolgok egyáltalán nem jönnek be, akkor az az ember egyből egy "önző, felelősséget nem vállaló, szeretet kimutatására képtelen ember" ... hát ennek a csajnak aztán van baj a fejében nem kicsi. De majd egyszer felnő, és rájön, hogy hogyan működik a világ, ha nem egy szürke ködön át próbálná nézni.


Egyszerűen hihetetlen egy két kutyás amit letol. Amit nap, mint nap látok az utcán, hogy ölben viszik, smárolnak vele, meg puszilgatják, mint egy gyereket, meg egy ágyban alszanak. Ha meg az utcán odajön a kutya és indokolatlanul odajön a kutya nyalogatni meg felugrálni az új ruhámra, akkor még én vagyok a szemét, mert megmondom, hogy vigye el onnan, mert nem vagyok rá kíváncsi. Szóval én szerintem inkább ezek az emberek a teljesen önző, és felelősséget nem vállaló emberek, mert nem képesek elfogadni mások véleményét, hogy valaki nem szereti a kutyákat, meg azokat a dolgokat, amik azzal járnak.


Félreértés ne essék, szeresse mindenki úgy a kutyáját, ahogy akarja, de ne próbálja már meg ráerőltetni az utcán mindenkire ezt, főleg, ha nem is kíváncsi rá. Nagy baj van a fejekben, az egyszer biztos.

2022. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
22%

Előző

Teljesen egyet értek és amikor ezt megmondjuk, mi vagyunk a rosszak. :D


A kutya akkor is csak egy kutya és nem szabad emberekkel egy kalap alá venni.

Jó persze értem én, hogy az ember legjobb barátja, ebben van is valami. Én is szeretem a kutyákat, nekünk is van, de azért mindennek van határa.

És nem fogok azért leparasztozni valakit, mert mondjuk kevésbé szereti a kutyákat, vagy mert kint tartja.

Csak van az az egy-két kutya**zi (elnézést a kifejezésért), aki így akar megítélni egy másik embert. És ezt nem kéne.

Mondjuk ez nem csak a kutyáknál van így, más állatoknál is előfordulhat.

2022. nov. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!