Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spot-on és hám?

Spot-on és hám?

Figyelt kérdés

Tegnap este lett kezelve a kutyám spot-onnal, de a kezelés területe pont oda esik, ahova a hám. A használati utasításban az van, hogy 48 óráig ne simogassam a területet, sőt, ne is aludjak a kutyával addig, hogy ne kenődjön bele semmibe a szer, de a hámot, kabátot akkor hogy adom rá? Vagy ma inkább ne sétáljon?

Amúgy én úgy látom, hogy megszáradt a terület, de azért biztosra akarok menni.



2022. nov. 17. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van nyakörv tedd rá most kivételesen azt. De egyébként én nem szoktam ennyire komolyan venni, másnap már simán rátenném a hámot, hiszen az ott a bőrén addigra megszárad, beszívja stb.
2022. nov. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este óta már azért 12-16 óra eltelt, igazából kétlem, hogy probléma lenne, ha ma már hozzáérne a hám, kabát. Vagy pedig nyakörv. Én azért nem hagynám ki a sétát, max. ha még is nagyon biztosra akarsz menni, akkor vidd később sétálni, estefele (ha megoldható).
2022. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én simán rátettem a hámot utána, semmi baja nem lett. Fypryst spot ont használunk.
2022. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az utolsó séta után tedd rá és a következő sétánál már mehet rá. Pár óra alatt megszárad, a 48 óra az esőre, fürdésre meg a gyerekekre vonatkozik. Én együtt is alszom velük simán, és való igaz nem volt bennem kullancs legalább 15 éve, gondolom ezért. XD
2023. ápr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!