Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak az utazó tablettákkal a kutyusoknak? Lehet tole valami nem vart reakcio vagy esetleg rosszullet akarmi?

Figyelt kérdés

2022. nov. 17. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
6%
Semmi gond velük, add nyugodtan! De Xanax is mehet.
2022. nov. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Érdemes állatorvossal egyeztetni, mert a sokféle hatóanyag közül nem mindegyik lehet jó a te kutyádnak, illetve vannak olyan hatóanyagok, amelyek lehet hogy egyáltalán nem is fognak hatni rajta.
2022. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fél év heti szintű kocsikázás után sem szokta meg a kutyám az autót, a doki tanácsára adtam neki egy kis Dedalont (lehet nem így kell írni) és azóta probléma nélkül utazunk. Akkor egyszer kapott és valami átkattanhatott benne, mert 10 éve meg semmi probléma nincs.
2022. nov. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En nem fakszniztam. Vonaton hoztam haza atenyesztotol a feleves mar akkor nagy es eros kutyat. Eloszor alig akart felszallni,aztan bebujt az ules ala. Aztan meg ugy kellett lehuzni. 😂


Szerencsere eros vagyok. Gyurok nagy sulyokkal. Pont az ilyen dolgok miatt.


Rogton mentem vele villamoson tomegben meg buszokon.


Nem hasznaltunk sose gyogyszert. Tanitottam a jarmuvon falattal meg ujjbabbal. A zene is hatekony .


Latjarajtad,h nem tudod kezelni a szitut.

Probald ki a szantalfa illoolajat,a rozsat. Lenyugtatjak a lelket. En ezeket se hasznalom. De kiprobal

2022. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!