Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a 15 éves...

Az normális ha a 15 éves kutya napi 5x pisil be a lakásba?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 03:09
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az. Egyértelmű, hogy valami baja van. Miért nem viszed orvoshoz? Holnap után már nehéz lesz.
2022. nov. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja. Egyszerűen csak a párom napi 1x viszi el sétálni, és napközben nem bírja ki. Vagy ez arra utal hogy beteg?
2022. nov. 18. 03:27
 3/67 anonim ***** válasza:
94%

Egy kutyát azért napi 2x le kell vinni. Reggel, este. Néha nap közben is, aki megteheti.


De az 5x alkalom már lehet problema. Érdemes valóban megnézetni .

2022. nov. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
Érdemes, de nem jut rá ideje. Mindig van más program, és ilyenkor csak hagyja hogy szétpiszkolja a lakást. Unom mosni a hugyot.
2022. nov. 18. 03:30
 5/67 A kérdező kommentje:
De nyilván más ember se tudja mindig megoldani a bapi 2 sétát.. csak akkor mindenkinél áll a hugy a lakásban ilyenkor?
2022. nov. 18. 03:33
 6/67 anonim ***** válasza:
100%

Te miért nem viszed el ? Lehet megoldja a gondot . És kevesebb idő, mint takarítani utána.


Értem, hogy a párod is hanyagolja, de ha téged zavar, vidd el. Szegény kutyus valószínű betegségben szenved, ennyit megerdemel .

2022. nov. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:
Nekem sincs rá időm, semennyi. Nem én vállaltam egyébként se. Főleg nem napi 5 sétát... semmi másról nem is szólna az életem.
2022. nov. 18. 03:36
 8/67 anonim ***** válasza:
100%
Én reggel 7 körül megyek el, a párom 7:30 körül, így ő szokta levinni. Mikor haza érünk, mindig az viszi le aki előbb haza ér. Illetve keso este, ha kell neki, lemegyunk vele . Be lehet szoktatni. Napi egy kaksi, napi két pisi. Kb . Megszokja . Viszont ez sok, itt tuti valami baj van. Tényleg orvos kell neki . Nektek is segíteni fog .
2022. nov. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
95%

15 eves kutya. Nem hiszem hogy betegseg. Egy idos kutya nehezebben birja tartani a pisit, foleg, ha a gazdabi tojnak a fejere es nem kepesek setalni vinni. Minek vettetek magatokhoz, ha nincs ra egyikotoknek sem ideje?

Nekem 13 eves mult a kutyam, regebben napi 2-3x vittem ki. Most hogy elmult 13, van hogy napi 4-5x. Igenyli is. Nem beteg, de lathatoan tobbszor/tobbet pisil.

En napi 8 oraban dolgozok, iskolaba jarok (most vogok jovohonapban vegezni), meg egyedul nevelem a kisfiamat. Ha en megtudom ezek mellett oldani a napi 4-5 kivitelt a kutyanak, akkor barki. A tobbi csak kifogas.

2022. nov. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
98%
Olyan nincs, hogy legalább pisilni nem tudjátok kivinni, 5 perc az egész, ha ilyen balesetek lennének én biztos rászánnék 20 percet az életemből, főleg, hogy a felmosásokra is elmegy ennyi idő. Napi 1 séta az semmi.
2022. nov. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!