Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális ha a 15 éves...

Az normális ha a 15 éves kutya napi 5x pisil be a lakásba?

Figyelt kérdés
2022. nov. 18. 03:09
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
93%

Na várjál, elmagyarázom a te stílusodban, hátha úgy megérted:


Az megvan, hogy a napi 5x behugyozás csak mellékes a történetben? :D Agytalan fröcsögés helyett talán fel kelleni fogni, hogy akár bepisilt, akár nem, gáz, hogy napi egyszer volt csak levíve, akár te akartad, akár nem. Szövegértés, mint olyan?


ui.: mivel csak napi egyszer volt levíve éveken keresztül, és bepisilni nem akart szerencsétlen kutya, mostanra jöttek ki az ebből adódó gondok a veséjével. Ti ástátok magatoknak ezt a gödröt, jó szórakozást benne.

2022. nov. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 A kérdező kommentje:
Ha egy 3 kilós kutya leszek, és nem egy 55 kilós ember akkor visszajövök és megmondom.
2022. nov. 19. 17:45
 53/67 A kérdező kommentje:
Nekem nem gödör, nem én tartom, nem is érdekel ennek megfelelően. A párom feladata és felelőssége megoldani.
2022. nov. 19. 17:47
 54/67 anonim ***** válasza:
88%
Te amugy tisztaban vagy vele, hogy egy 3 kilos kis kutyanak mekkorka pici hugyholyagja van? Es csodalkozol hogy napi 1 seta mellett vegighugyozza a lakast?
2022. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:

Honnan a rémületes úristenből tudnám? :D

Nem vagyok kutyatartó. Nem is érdekel. Az tudja aki éveket él kutyákkal. Én nem.

2022. nov. 19. 17:48
 56/67 anonim ***** válasza:
92%
Undorito a stilusod. Csodalom hogy van aki ezt toleralja.
2022. nov. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
92%

Amugy felhoznek egy peldat. Tudom hogy neked a kutya az nem szamit, ugye nem is eloleny, nem erez, nincsenek szuksegletei, es nem szaba dugye emberhez hasonlitani. De leszarom.

Ha esetleg a jelenlegi pariddal lesz kozos gyereketek, es esetleg szetmentek (amit a stilusodbol adodoan nem csodalnek). Utana osszejossz valaki massal, esetleg osszekoltoztok. A gyerek mondjuk ehes, akkor az akkori parod ne adjon a gyereknek enni, mondjan nem az ove a gyerek? Vagy ha tisztaba kell tenni mert nyakig osszefosta magat, hagyja allni orakig a fosban amig te hazaersz, mert mondvan nem az ove a gyerek? Ne adjon neki inni ha szomjas, mert nem az ove a gyerek? Te szulted, te felelosseged, oldd meg te alapon?

2022. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
89%
Márpedig a te gödröd is, neked kell ezentúl a hugyos lakást takarítani, meg te laksz a padlóba beszívott hugyban. :)
2022. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 A kérdező kommentje:
#58 mondtam hogy elviszi magával. Nem lesz hugy. Értesz te magyarul? :D
2022. nov. 19. 18:35
 60/67 A kérdező kommentje:
Embert meg kutyához ne hasonlítsunk már, semmi értelme párhuzamot vonogatni csak hogy veszekedni tudj.
2022. nov. 19. 18:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!