Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta lehet? Szegényt...

Milyen fajta lehet? Szegényt bedobták hozzánk.

Figyelt kérdés

Kb 1 hete dobták be hozzánk ezt a picurkát, a svájci juhászom egyből jelzett hajnalban de azt hittem hogy csak a szokásos hétvégi bulizós hajnali járókelőket ugassa annyira....

Úgy hiszem tudhatták hogy itt jó helye lessz mivel a svájci is befogadott kutyuli és híres a falunkban az én jeges macim, de a lényeg az hogy épp hogy túlélte ez a csöppség kb 1 hónapos körül van szerintem, bolhás volt és piszkos és nagyon éhes, talán ha nem kelek korán vagy ha a svájcim nem vigyáz rá már nem élne.most nagyon jól van és boldog, az ágyamban alszik, és tele a poci minden nap :)

Amint lesz anyagi lehetőségem állatorvossal is megnézetem,

Segíteni kellene a faj be azonosításához, illetve néhány jellemző tulajdonság amit tapasztaltam vele kapcsolatban :

- nagyon okos, egyértelműen jelzi szükségletetit= kaka-pisi vagy ha éhes

- játékos és barátságos, vendékekhez örömmel szalad és könnyen ismerkedik.

- nyugodt és órákig is elvan egyedül nyüszítés nélkül

Jó vérvonalú állatka lehet a felmenője



Nagyából enyi köszönöm



2022. nov. 20. 01:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
Faj: kutya
2022. nov. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
2022. nov. 20. 01:27
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem plüss :) úristen milyen cuki már
2022. nov. 20. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

A kepen lathato kutya szerintem tobb, mint 1 honapos (szerencsere). Kolyok, de nem egy honapos. A pontos eletkorat a a fogai alapjan lehetne megallapitani.

Nem lesz nagy testu kutya. Kicsit hasonlit a shibakra, de inkabb kevereknek mondanam.

Minel elobb vidd el allatorvoshoz, foleg a fereghajtas es a vakcinazas miatt.

2022. nov. 20. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%
Shiba inu lehet. Irtó cukor :)
2022. nov. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

#5

Szerintem keverek, mert az orra tul szeles hogy tiszta shiba legyen. Ezen kivul, ha valoban bedobtak a keritesen, akkor nem valoszinu, hogy fajtatiszta lenne, mert a shibak nem ketfilleres aru kutyak. Ha fajtatiszta lenne, akkor inkabb eladtak volna sok penzert. Egy torzskonyv nelkuli shiba is, kozonseges szaporito szemetladaktol a 100ezerhez kozelit, torzskonyvvel haromszor ennyi is lehet. Igaz, a jofogason "shiba jellegu" kutya 40ezerert is van.

Ha fajtatiszta Shiba lenne, nem dobtak volna be a keritesen.

2022. nov. 20. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Keverék. Ha fajtatiszta lennne akkor eladták volna, nem dobták volna csak úgy be máshoz
2022. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is Shiba keverék lehet!
2022. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

Fogalmam sincs milyen fajta, de valami eszméletlen cukorfalat plüssgombóc.

És te most dicsekszel! Poén, csak viccelek :)

2022. nov. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Az oltások miatt állatorvoshoz nagyon gyorsan el kellene vinni, főleg ha a másik kutyádtól nincs szeparálva és vele rendszeresen sétáltok, mert nagyon könnyen ráragaszthat mondjuk egy parvo fertőzést (a nagy a kicsire). Fura nekem, hogy van egy kutyád, de nincs annyi tartalékod, hogy egy állatorvosi vizsgálatot/injekciót kifizess. És mi van, ha lebetegszik a meglévő kutyád? Addig nem viszed orvoshoz míg nem lesz megfelelő anyagi lehetőséged?
2022. nov. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!