Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van bármi hátránya, hogy ha...

Van bármi hátránya, hogy ha új tápnál valaki nem fokozatosan szoktatja hozzá a kutyáját?

Figyelt kérdés
Tehát kihagyja a 3 napig negyed, aztán 3 napig fél...stb., hanem egyből az újat kapja. Vagy esetleg fele új fele régi.

2022. nov. 24. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasmenést okozhat.
2022. nov. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már volt, amikor kihagytam a hozzászoktatást, mert utolsó pillanatban döntöttem úgy, hogy tápot váltunk, akkor, amikor a régi már teljesen elfogyott, szóval már nem nagyon lehetett fokozatosan átszoktatni őket. Az én kutyáimnál nem okozott problémát. De azért próbálom fokozatosan hozzászoktatni őket általában, pl. most pont tápváltásnál vagyunk, és fokozatosan szoktatom őket át.
2022. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. nov. 24. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
En soha nem keverem a tapot, csak egybol adom az ujat. Hugyko miatt mar tulvagyunk par tapon, mert nehez volt megtalalni a jot, de soha nem volt meg hasmenes vagy hanyas tapvaltaskor. A gyomra az kivetelesen nem erzekeny.
2022. nov. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érzékeny gyomrú, akkor nem lesz semmi baja. Ha érzékeny, akkor hasmenés előfordulhat.
2022. nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. nov. 24. 14:18
 7/8 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nálam semmi baj nem szokott lenni. Van otthon 5 féle táp, és ha éppen nem főzünk a kutyának, akkor azok közül kap valamelyikből.
2022. nov. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi se szoktuk kevergetni, nem is volt sose gond belőle

De hogyha nagyon érzékeny gyomrú a kutyád, akkor inkább ne kísérletezgess

2022. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!