Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egyik rokonoknak van egy...

Az egyik rokonoknak van egy kutyája. Amíg egy házban élt vele sem kapott különösebb törődést, viszont most elköltözött ahová nem vihette volna. Naponta jár az anyjához ahol a kutyát hagyta, és annyit nem kap a kutya hogy hello. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Órákig ül az anyjával és elemzi a mások életét,amikor távozik néha megkérdezi az anyját, adsz a kutyának vagy adjak? Az anyja ad persze,a legolcsóbb kaját és abból is alig. Szerintetek milyen ember az ilyen????

2022. nov. 27. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
És Te vagy a harmadik, aki ott ül vele meg az anyjával, vagy honnan tudod ilyen pontosan, hogy mi történik?:)
2022. nov. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a kérdésben nem az a lényeg hogy én ki vagyok. Én nem ülök ott vele, de ki vagyok akadva az ilyen embereken
2022. nov. 27. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg nem tudsz az érintettekkel beszélni, hogy adják oda neked a kutyát?
2022. nov. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor a kutyát említem nekemesnek. Minden meg van magyarázva azzal hogy a kutya öreg. Nem lehet onnan elmozdítani a kutyát az biztos.De szerintem egy par percet megérdemlne ha már valaki magához vette, pláne hogy naponta jár oda
2022. nov. 27. 11:07
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Most mi értelme a kérdésnek? Várod, hogy mi is hisztizzünk? Legjobb lenne ha valaki elvinné onnan a kutyát, vagy magához venné titokban, vagy átadná egy állatmentő szervezetnek vagy menhelynek. Ő azt hinné hogy a kutya megszökött, vége.
2022. nov. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
20%
Jó ember vagy kérdező, több ilyen kéne. Nagyon rendes tőled, hogy így tennél valamit a kutyus érdekében. Esetleg megpróbálhatnád megkérni őket, hogy néha elvinnéd sétálni. Egyébként meg nem értem miért hisztiznek a kutya miatt, ha annyira sem számít nekik hogy odaköszönjenek neki. Esetleg ha látsz rá okot (az érzelmi elhanyagolás sajnos nem az) akkor beszélj az állatvédőkkel, és ha úgy alakul fogadd örökbe a kutyát. Sok szerencsét :)
2022. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mocskos rokon!!
2022. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!