Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb szállítóbox?

Melyik a legjobb szállítóbox?

Figyelt kérdés

Két sheltie utaztatására keresek boxot, lehetőleg oldal ajtósat, hossza maximum 76 cm lehet. Amit online néztem az a FERPLAST ATLAS CAR MINI, de érdekelne a minősége is, mert nagyon félek, hogy valami gagyi műanyag.

Szívesen meghallgatok minden ajánlatot, hogy nektek mi vált be a legjobban két kutya utaztatásánál.

Maximum 35.000FT-ot szeretnék rá költeni.

Köszönöm az összes értelmes választ!



2022. dec. 7. 18:36
 1/5 anonim válasza:
77%
Nem tudom, hogy ez megfelel-e a méretek jók (bár a hossza 72cm) és 35000ft alatt van. Lock-olható és kerekeket is lehet rá venni. [link]
2022. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szállítási módhoz? Autó, tömegközlekedés, repülő...?
2022. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk eddig majdnem az összes működött, ismerek olyanokat, akik a kérdéses ketrecet használják, náluk úgy néz ki, hogy bevált (még eszembe sem jutott megkérdezni, másról szoktunk beszélgetni).


Textilt ne vegyél, max, ha nagyon cuki, szabálykövető kutyád van, az enyémek többször kitörtek belőle, bár pont nem utazásnál, hanem az edzésen, versenyen a pálya szélén várakozás közben...

Nekem amúgy fém, összecsukható ketreceim vannak, a textil után a legkönnyebb azokkal és van egy nagy műanyag, oldalajtós is, amivel annyi a bajom, hogy fix, nem igen lehet szétszedni, max két részre, de mondjuk, ha nagy a kocsid és elfér benne, akkor nem is kell, vásárlásnál tök jól lehet bele pakolni :)


Viszont, én már láttam jópár "óriás" sheltiet is (10-15 kg), nem tudom, hogy neked mekkorák vannak, de a kérdéses ketrecbe 2 db 5 kg körüli fér el kényelmesen szerintem.

2022. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Autóban való szállításhoz keresek. Az egyik sheltiem 'vasággyal' 7 kg a másik még 8 hónapos és 5 kg, szóval egyikőjük se óriási. A boxal együtt pakolászva, hurcibálva nem lesznek, szimplán csak beszálnak a kocsiba és kiszálnak, ennyi.

Ami kimaradt, az sem lenne probléma, ha lenne/lehetne venni hozzá térelválasztót. Ha kiállításra megyünk jó lenne, ha nem barmolnák össze a bundájukat.

2022. dec. 7. 21:08
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Autóban nincs tapasztalatom, a húzható nem biztos, hogy előny, én próbáltam ilyet, közeli állatorvoshoz mentünk ilyen gurulóssal, a kutyám nem érezte jól magát benne, nagyon zajos a járdán, még úthibák nélkül is, és a kutya súlya miatt nehéz irányítani. Amúgy ahogy én tapasztaltam, a műanyag nem rossz anyag, nekem sikerült véletlenül egyensúlyvesztés miatt megborítani kutyástól, semmi sérülés nem lett rajta (a kutyán sem, csak kicsit megijedt, de szerintem én jobban megijedtem). Én ismerek olyat, aki kocsiba egyszerű összecsukható fémrácsos kennelt használ, nem műanyag boxot. Mondjuk egy esetleges ütközésnél (ne történjen ilyen, de fontos ezt is figyelembe venni) nem tudom, mi a jobb, én nem vezetek. Remélem, azért tudtam segíteni a döntésben valamennyit.
2022. dec. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!