Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a kutya milyen keverék lehet?

Ez a kutya milyen keverék lehet?

Figyelt kérdés
[link]
2022. dec. 18. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többgenerációs.
2022. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyon hasonlít a cattle dog red verziójára (azthiszem ausztrál pásztor magyarul):


[link]


Barátnőmnek van 2 is, mindenki keveréknek hiszi, pedig tk-s :)

2022. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet akár tiszta staff-nj mix :D Ezt a mintázatot (pinto) viszonylag kevés fajtától kaphatja (stafftól igen, bár ilyen fehér arányban nem előnyös náluk sem, de genetikailag benne van, ez a lényeg itt).


Fajtatiszta kutyák közül leginkább talán a cattle doghoz áll közel, de valójában testalkatban, fejben, szőrben is teljesen más, plusz genetikailag biztosított, hogy red cattle dog nincs pötty nélkül (csak egészen pici kölyökkorban).


Te mire tippelsz?

2022. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem azt mondtam hogy cattle dog, aki lepontozott az szövegértésben nagyon rémes. Azt mondtam, hogy nagyon hasonlít rá. 2. voltam..
2022. dec. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én is amstaff - németjuhász keverékre tippelnék, azok a fülek elég németjuhászosak. A fejére és testalkatára pedig bull típusút mondanék, elég masszív. Színe simán jöhetett valóban amstafftól, a szőrzete viszont inkább németjuhászos, 2 rétegűnek tűnik kép alapján.


Nem pontoztam le senkit :)

2022. dec. 22. 10:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérdező: igen, én is így gondolkodtam, és tulajdonképpen nem volt semmilyen része, ami ebből a két fajtából "kilógna".
2022. dec. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!