Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerülhet egy golden...

Mennyibe kerülhet egy golden retriever kölyök 2022-ben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, néhány éve tervezgetünk egy golden retriever kölyköt, most úgy döntöttünk, hogy készen állunk rá, és 2023-ban szeretnénk venni egyet aki:


Törzskönyves, fajtatiszta, megbízható helyről származik!


Valaki tudja, hogy mennyivel növekedhetett a kicsik ára?

Előre is köszönöm a válaszokat!



#Golden retriever kölyök ár #Golden retriever kölyök #Mennyibe kerül egy golden retriever kölyök
2022. dec. 18. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
250-350 ezer között fogsz kapni
2022. dec. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 korom.lilla válasza:
76%

Törzskönyvesen 1200-1600 euró között van az áruk a tenyésztőknél (van akinél forintban is tudsz venni, de az is ebben a sávban mozog). Itt tájékozódj, ha megbízható tenyésztőt akarsz választani: [link]


A fent linkelt oldalra nem minden alom kerül ki, csak azok, ahol vannak még elérhető kutyusok 8akinél már elllés előtt lefoglalják az összeset, az általában nem teszi ki). Szóval természetesen vannak más tenyésztők is, itt van a listájuk, azaz, hogy mely kutyák rendelkeznek tenyésztési engedéllyel (ugye a szukáik és kanjaik vannak itt megadva, de a tulajdonosok neve alapján rá tudsz keresni a kennelre is):

kanok itt: [link]


szukák itt: [link]


Akik itt nincsenek a listában, azoktól nem kaphatsz törzskönyvet. A 250-300 ezer forint szaporítói ár, ennyiért megbízható tenyésztőnél biztosan nem fogsz találni. Én is 2022 decemberében vettem át az enyémet (1600 euró volt) és előtte nagyon alaposan körüljártam a témát a fenti linkeken, szóval tapasztalatból beszélek. Akiket ajánlok, mert személyesen is ismerem őket: Lively Golden (Mór), Supreme Passion (Békéscsaba), Erdőskerti Kennel (Ebes), Headtheway (Dunavarsány), Bourbon Vanille (Budapest), Hanna's Icons (Érd). Rajtuk kívül van másis, aki jó, de én személy szerint velük beszéltem és közülük választottam (illetve választottak engem, mert így működik).

2023. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!