Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyümölcsöket és zöldség...

Milyen gyümölcsöket és zöldségeket ehet a kutya?

Figyelt kérdés

Imádja az almát és ha eléri akkor a szőlőt. Kóstolta a körtét, az is bejött neki, meg a dinnye is. Most kapott egy répát, még fenntartásaokkal kezeli, meglátom mit szól hozzá.

Furcsa ízlése van, de gondoltam plusz vitaminforrásként kihasználhatnám ha már ilyen kísérletező kedvű :D



2022. dec. 21. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szolot azt nem ehet, sem mazsolat.
2022. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Szőlőt nem szabad adni neki.
2022. dec. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs furcsa ízlése. A ragadozóknak, különösen a kutyaféléknek, szükségük van gyümölcsökre, zöldségekre. A kutyatápokban is benne vannak a növényekből származó vitaminok. De szőlőt inkább ne adj neki.
2022. dec. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Szolot nem kene neki adni,habar legujabb kutatasok azt mondjak, hogy nem feltetlenul annyira karos a kutyara nezve (kis mertekben vesekarosodast okoz, nagyobb mertekben halalos), mint korabban azt gondoltuk, de en nem kiserleteznek.



Igen, itt most 100an leirjak majd, hogy xy kutyaja 15 evig szolot zabalt es semmi baja nem lett, oke, erezzetek magatokat szerencsesnek, nyilvan nem 100%, hogy baja lesz tole, de en akkor se kockaztatnek.


Repa, alma, korte, dinnye mehet. Az enyem szereti meg az edesburgonyat, sutotokot, banant, afonyat, parolt zoldbabot

De kiemelnem, hogy csak mertekkel szoktam neki adni, nem sokat, nem ilyeneken el a kutya, nyugi :D


Hagymafelek es csoki, xilit tartalmu etelek ugye tilosak, a xilit speciel kis mertekben is halalos mergezest okoz, ez viszont teny.


De amugy neten van errol info boven.

2022. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
99%
Dinnye, alma, répa siman mehet neki. Szőlő mérgező lehet számára
2022. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
2022. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


A szőlőt nem szabad adni, de almát azt igen.

2022. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi annak aki a kérdésre válaszolt.

Nem véletlenül írtam, hogy a szőlőt akkor eszi "ha eléri". Nem én adom neki, leszedi magának.

2022. dec. 21. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
2022. dec. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%

Es? Attol meg kevesbe karos szerinted? Ezzel nem mented fel magad.

Ne erje el.

2022. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!