Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász kutya ennyire...

Egy németjuhász kutya ennyire félelmetes volna?

Figyelt kérdés

Rendszeresen sétálok a környéken a németjuhász kutyámmal és az esetek nagy részében már messziről kitér a legtöbb ember, mikor meglát. Biztos nem tőlem ijednek meg, mert mikor kutya nélkül vagyok , akkor nem szoktak kitérni nekem. :D

Most komolyan ennyire félelmetes lenne egy németjuhász? Jó, nem azt mondom, nem kis kutya, de azért ennyire mégsem kell majrézni tőle.



2022. dec. 30. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Kutyafóbiásoknak igen. Nekem is az van. Sosem bánt senkit, de nem szereti a tolakodó embereket, és ráugat, ha valaki rányomul és nem tetszik .neki
2022. dec. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem úgy nézel ki mint aki egy centit is vissza tudna fogni egy kutyát.
2022. dec. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

az ilyen híresen csupaszeretet bohóc nagytestű kutyákat is kikerülik, mert a legtöbb ember nem szereti ha felugrik rá ismeretlen kutya, vagy nem lehet eltérni kényelmesen a járdán, mert hiába van hely a kutya csak odaszagol, a kutya csak odaengedi.


amúgy ja, alapvetően egy németjuhász nem egy tündibündi kutya, elég jót is tud harapni, de szerintem inkább a fentiek és nem a félelem miatt kerülnek titeket.


nagyon belefádtunk már a rossz/gyenge/neveletlen kutyásokba

2022. dec. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Nekem két nagytestű kutyám van, ennek ellenére én is kitérek az összes kutya elől, akármilyen fajta.


Mert az egy dolog hogy te tudod hogy nem bánt, de én honnan tudjam? Nincs rairva. Jobb elkerulni a bajt.


Inkább örülj hogy nem másznak az aurajaba. Az egyik kutyám egy husky, aki bár nagy testű és félelmetesen néz ki mégis olyan szép hogy mindenki meg akarja simogatni vagy közelebbről megnezni. Persze nem bánt senkit, sőt szereti a figyelmet. Én viszont agyverzest kapok attól hogy nem lehet úgy vegigmenni az utcán hogy legalább egy ilyen ne lenne.

2022. dec. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Ahogy írták, több okból is kitérhetnek. Én az egészen kistestű kutyák elől is kitérek, nem szeretem, ha játékosságból odaszagol vagy felugrik, mindig tiszta a ruhám, nem szeretem, ha összenyálazza vagy szőrözi egy kutya vagy kiszakítja a harisnyámat. A kisgyerekek elől is ki térek, ha össze tudnak koszolni, pl méterekről kiszúrom, ha fagyi, csoki van nála, vagy egyszerűen csak nyálas a keze, vagy nekem gurulna a motorjával. Inkább kitérek, amennyire lehet. De ja, a nagyobb kutyáktól valamennyire tartok is, többnyire abszolút látszik a viselkedésén, ha kiegyensúlyozatlan vagy szertelen, akkor inkább a túloldalra is átmegyek.
2022. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Kb úgy gondolom, mint a 4-es. Nekem is német juhászom van és egy Kaukázusi.
2022. dec. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem egy gyönyörű széles mosolyú, csillogó szemű szuka rotim van, mindenkit félelemben tart amerre sétálunk.
2022. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#4 A husky nem nagytestű.
2023. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!