Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivava tartással kapcsolatban...

Csivava tartással kapcsolatban mi a tapasztalatod?

Figyelt kérdés
Csak olyan írjon akinek van! Köszi! :)

2022. dec. 30. 15:13
 1/7 anonim válasza:
71%
Nekünk van egy lassan egy éve:) Imádnivaló, az egész család szereti. Nagyon igényli a figyelmet, törődést. A miénk egész hamar lett szobatiszta is. Pepcoban szoktunk venni neki kutyapelenkát, és csak arra végzi a dolgát.. Nekem csak jó tapasztalatom van vele kapcsolatban, tényleg nincs a tartásával olyasmi, amit rossznak meg tudnék említeni.. Bánom, hogy nem lett előbb ilyen kutyám:)
2022. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Jó helyről kell venni. A szapis csivavák sokszor idegbetegek, agresszívak. Rendes tenyesztőtől nyugodt, igazi családikutya
2022. dec. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Egér
2022. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha pelenkára van szoktatva, az nem szobatisztaság
2023. jan. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ma 18:18,


[link]


szobatiszta melléknév (..tán)

Olyan <háziállat, rendsz. kutya, macska>, amely szoktatás következtében természeti szükségét előzetesen jelezve kikérezkedik, v. kijelölt helyen végzi el azt.


A pelenka az kijelölt hely szerintem…

2023. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
csak éppp arra van tanitva hogy bent is lehet, szóval előbb utóbb jön a szőnyeg és miegymás, mert nem tud különbséget tenni.
2023. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy csivavám, imádom! Egy igazi társ, néha úgy néz, mintha ember lenne és értené minden szavam... persze ezt valószínűleg csak én képzelem bele:) Nagyon okos, könnyen tanítható, szinte azonnal szobatiszta lett (amíg nem kapta meg az oltásokat, addig pelusra, azután pedig séta közben), rendkívül barátságos! Rengeteg figyelmet és törődést igényel, folyton szeretgetni, simogatni, bújni kell vele. Minden sztereotípiának ellent mond, egyáltalán nem agresszív az enyém. Tervezek később egy társat is a mostani kisbabának :)
2023. jan. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!