Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retrieverrel kapcsolato...

Golden retrieverrel kapcsolatos oktatással valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A nagyszüleimnek Van egy 6 éves labladorjuk akit én szoktam tanítgatni ha ott vagyok (ők vidéken laknak én meg Budapesten). És jutifalattal szoktam jutalmazni (már labdával is próbáltam de az nem vált be).Az alapokat már tudja pl ül,fekszik,(ezeket még amúgy kisebb korában tanítottam neki) de a többit egyszerűen nem tudom neki megtanítani.Mostmár amint meglátja a jutifalatot felpörög és olyan mintha süket lenne.

2023. jan. 2. 17:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Mi a konkrét kérdés?

Alapból túl izgatott kutyával ne kezdj semmit. Előveszed a jutott, túl izgatott lesz, visszateszed. Ezt addig, amíg kicsit lehiggad és figyel rád is. Először ezt kell megtanulni- hogy figyeljen.


Ezekről könyvek szólnak, inkább kolcsonozz ki párat.

2023. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Légy türelmes, varj amig lenyugszik kicsit es gyakoroljatok azt, amit mar tud, utana johetnek ujabb egyszeru trukkok. Pl. Pacsi, forog, marad, ugat, jutalom kereses eldugott helyekre, vagy bujocskazni vele, amihez tudnia kell helyben maradni, amig elbujsz. Viszonylag mar idos kutya, legalabbis a tanulashoz, es gondolom nem is napi szinten foglalkozol vele, hobbinak meg farasztasnak persze tok jo, de ne legyenek mar nagy elvarasaid fele.
2023. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Neked kell jól tanítanod, akkor működni fog minden. Amíg te nem tudod hogyan taníts, addig a kutyától sem várhatsz el semmit.
2023. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es kérlek letudnád írni hogy kB mit mondjak neki hogy csinaltassam meg vele?előre is köszönöm.
2023. jan. 2. 17:51
 5/12 anonim ***** válasza:
66%
Most golden retriver, vagy labrador?
2023. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lablador
2023. jan. 2. 18:22
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Beírod youtubera, amit szeretnél megtanítani:

Pl.: Szeretnéd megtanítani a hozzámot. Beírod: kutya hozzám tanítás

Ki fog dobni ezer meg egy videót. Egyszerűbb, mint itt leírni.


Működik ugyanez tiktokon is, ott is van kereső.

2023. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nézz kityás videókat (pl Kríz Orsinak vannak ilyen videói, de több kutyasuli is fennt van yt-n)
2023. jan. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
38%

Labrador, nem lablador. Jaj, lényegében semmit nem tudsz a kutyákról, ugye?


Ne mondj semmit a kutyának és ne csináltass meg semmit vele. Először tanulj legalább egy minimálisat a kutyáról.

2023. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek 9essel
2023. jan. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!