Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius-K9 powerhám, megéri az...

Julius-K9 powerhám, megéri az árát, praktikus?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Japán akitámnak szeretnék a közel jövőben hámot venni, eddig nyakörvvel sétáltattuk, ki szeretnénk próbálni a hámot

Mi a véleményetek a Julius-K9 IDC powerhámról, milyen, beválik-e első hámnak a kutyának (kényelmes-e), nem tud- e kibújni belőle, nem melegíti- e nagyon a hátát (az akitáknak nagyon sok a szőre), stb.

Illetve, milyen szín az ami jól állna a fehér kutyának?


Köszönöm a válaszokat!



2023. jan. 2. 20:04
 1/10 Anika_7 válasza:
25%

Szia nekünk 2 boston terrier fiúnk van lassan fél évesek lesznek!

Az orvos azt mondta nyakörv de ha hámot szeretnénk csak ez!

De imádjuk állítható

Hát nem igazán tud kibújni belőle

Csak akkor melegít ha van rajta külön ruha de egyébként szerintem nem

Nekünk kettő darab zöld színű van

Iszonyú strapabíró és szép

Ajánlom!

2023. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Huskyra vettem énis

Nemvolt vmi stabil

Igaz a kutyám elég virgonc

De megtalálta a módját h kibújjon belőle

2023. jan. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az én kutyám elég makacs, félek, megvesszük, és nem fogja elviselni magán. Azt tervezzük, hogy majd egy kisállat boltban ha van felpróbálja.
2023. jan. 2. 20:27
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha megnézed a kutya anatómiáját és mozgását láthatod, hogy ez a hám pont a vállát szorítja le. Szerinted ez mennyire kényelmes a kutyának séta vagy futkározás közben? Ráadásul egy ilyen hámból úgy kitolatnak a kutyák hogy csak pislogsz utána.
2023. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt, nem lett kedvenc, el is adtam. Egy hagyományos Y hámmal jobban jársz (ha maradni akarsz a márkánál, akkor mondjuk a longwalk olyasmi, bár én azt sem ajánlom annyira, bár azt szoktuk használni néha)


A powerhám elcsúszik a kutyan, lefogja a vállakat, ha akar, könnyen kiszabadulhat belőle. De eléggé melegítí, szerintem eléggé be tud pállani alatta a nagyobb bunda. Ja, és nagyon túlárazott is.

Szintén fehér kutyámon használtam. Bézs és arany színű van, ezek jól álltak neki.

2023. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Anika_7 válasza:
29%

Bocsi azt elfelejtetem én csak nagyobb kirándulás hoz használom és bostonok nem valami szőrösek

Egyébként minden máshoz kb.nyakörvet használunk

De Egyébként Franci bulldogoknak

És boston terriereknek ez ajánlott

2023. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Igen, az én kutyám is hátrafele szaladva kikúszott
2023. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve hogy leszorítja a vállakat, nem valami praktikus.
2023. jan. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Szia. Nekem volt, minőségre jó, viszont mi csak örző védő munkára használtuk. Ha akar ki tud belőle bújni, és rossz a kialakitas is, akadályozza a kutyát a mozgásban. Sétán szokott néha még rajta lenni a vadászok miatt meg este a fényvisszaverő miatt. Egy átlag háznál feltűnőbb azért szeretem. Nemtudom mit szeretnél miért nem jó a nyakörv, csak sima séta vagy mondjuk szeretnéd magadra kötni és engedni hogy húzzon. Nem mindegy. Nekem is töb fajta három is van, mindegyiket másra használom😊
2023. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
*hámnál
2023. jan. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!