Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Szerda óta eléggé letört a kutyám. Eszik és iszik is, de egész nap fekszik, és behúzott farokkal járkál. Hányni nem hányt, viszont hasmenése van. Először arra gondoltam, hogy lehet megrontotta valamivel a gyomrát. Annak viszont mára már el kellett volna múlnia. Féreghajtót tavasszal kapott utoljára. Lehet ez a baj. Hétfőn mindenképp visszük állatorvoshoz. Ha esetleg férges, azt az ürülékén észre lehet venni? Köszönöm előre is a válaszokat!
2010. okt. 2. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a kutya?

Mit eszik?

Ha férges az csak akkor derül ki ha kap féreghajtót és ürül belőle a féreg.

2010. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia

ha férges lenne azt biztos látszott volna az ürülékében

amíg el nem viszitek az orvoshoz adj neki szén tablettát amit egy kis májkrémbe belerakhatsz hogy jobban megegye

de ha bekapja magától a májrémet el is hagyhatod

az én kutyáimnak is volt már hasonló baja és ettől jobban lettek

jobbulást a kutyusnak:)

2010. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 gratis30 ***** válasza:
Én nem várnék hétfőig!
2010. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is ez volt a kutyával.Bélgyulladása volt.Nem kemény a hasa?Vagy az ínye nem fehér?Nem hinném hogy férges ,mert akkor nem lenne rossz kedvű és látszana is az ürülékén.

De azt mondják,hogy nagyon komoly dolog a bélgyulladás és nem szabad vele várni.

Majd írj hogy mi volt!

Fruzsi.

2010. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!