Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyivel lehet másabb egy...

Mennyivel lehet másabb egy rotticorso(rotti-cane cosro keverék), mint egy tisztavérű rottweiler?

Figyelt kérdés
Egészségesebb lehet pl, mert keverék? Jellemben milyen lehet?
2023. jan. 6. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, hogy a szülők milyenek. Lehet (sőt, elég valószínű) hogy mindkettő szülő sokgenerációs szaporított, ideggyenge óccsóer' jellegű kutya, akit az ecseri piacon árultak csomagtartóból. Szóval lutri
2023. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi
2023. jan. 6. 12:25
 3/3 anonim ***** válasza:
A két fajta jelleme szerintem hasonló (főleg show vonalon és már szinte csak az van), a corsonál talán gyakoribb a kutyázás és kevésbé szokták őket képezni igp jellegű munkára, meg bármire, így lehet, hogy kevésbé fogékony is rá, de szerintem nincs számottevő különbség. Olyan lesz, mint egy nagyobb, atletikusabb roti vagy, mint egy kisebb, zömökebb corso.
2023. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!