Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kétségbe vagyok esve (?)

Kétségbe vagyok esve (?)

Figyelt kérdés
Tegnap este , amint hazaértem az láttam, hogy a kutyám sír, minden lépés után leül és harapja a lábát. Azonnal állatorvos , injekció , az mondták allergia . Fürdessük meg , és várjunk holnapig , mert akkor kaphat még gyógyszert . Tegnap este óta változott az állapota egy keveset , de még mindig nincs jól. Ugyanúgy pár lépés, leül , enni , aludni tud . Tehetek még valamit érte ? Mit csináljak?

2023. jan. 8. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lehet meghuzta a labat, leugrott magasrol

Megis mibol gondolja az orvos hogy allergia?

Piszkalhatja a fajdalom miatt is


Mivel etetitek?

2023. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen vizsgálat volt ami alapján allergiára gondolt az orvos?
2023. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tüske,bogáncs,toklász nincs benne? Karom nem nőtt be?
2023. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha allergia lenne, viszketne. Rágná a lábát. Nem ment bele valami? Talppárnák között nincs semmi belefúródva?
2023. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű azért harapja mert valami benne van!

Nem szabadott volna hogy az állatorvos elkezdje tömni gyógyszerekkel miközben lehet semmi baja!


Az ilyen orvosokat érdekli csak a pénz és semmi más

Inkább nézd át a kutyát mielőtt orvoshoz viszed, és szerintem vidd másik orvoshoz!

2023. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hat igen, a helyedben en is aggodnek, mert en nem akarom elhinni, hogy kb nem jar a kutya, de ez allergias reakcio miatt van. Volt mar olyan kutyusom, akinek pl feldagadt a feje par db jutalomfalat utan, amit akkor kapott eloszor, na az allergias reakcio volt, vittuk orvoshoz, kapott szurit, elmult.


De ez? Hat nem tom.

Vidd el egy masik allatorvoshoz is.

2023. jan. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én jártam úgy, hogy a vizsla húzta ill. óvatosan tette le a lábát séta közben. Hát egy hegyes műszaki rajzszeg volt benne !
2023. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Megnézte , megtapogatta a lábát , semmi . Maradékot v. Pedigree tápot kapott eddig . Nem tudom mi okozta a reakciót
2023. jan. 8. 15:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Valami megszúrhatta úgy is,hogy nem maradt benne.
2023. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Van allergiás állatom, igaz ő cica, de a te kutyád biztos, hogy nem az. Másik orvos.
2023. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!