Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaajtó hogy működik?

Kutyaajtó hogy működik?

Figyelt kérdés

Az ajtóba van beszerelve? Nem fúj be akkor a szél/ hideg a lakásba?

Nem tudok erről semmit.



2023. jan. 8. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Több féle van (oldalra, alulra nyílós, nyakörvvel, chippel nyitódó), oda rakod, ahova akarod, általában az ajtót előbb beáldozzák az emberek, de valaki a falat bontja meg, vagy eleve úgy építi meg a házat...


1-2 cm plexin nyílván jobban átmegy a hideg, mint 20 cm falon + 5 cm szigetelésen, a szél általában nem szokta őket befújni. Láttam már olyan megoldást, hogy a falba volt építve, kintről meg kutyaház volt elétolva, úgy szerintem már nem megy be a hideg, főleg, ha a kutyaházon is van hőfüggöny.

2023. jan. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében egy "csapóajtó" a bejárati ajtó aljára szerelve.
2023. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk olyan, hogy a kutya nyakörvében van egy chip, amit a kutyaajtó érzékel, és kinyílik. Amúgy a bejárati ajtóba van építve a kis ajtó. Nem nagyon jön be a hideg, csak akkor érzed, ha közvetlenül odateszed elé a kezed.

Hozzá tartozik, hogy az előszobaajtót csukva tartjuk, tehát a lakás többi részét ez nem érinti.

2023. jan. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a chipes megoldás van, nagyon minimális a hideg ami bejön.
2023. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Á értem, köszönöm!
2023. jan. 8. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!