Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Amstaff hogy bírja a telet?

Az Amstaff hogy bírja a telet?

Figyelt kérdés
Panelban van egy most 10 hónapos amstaffunk.Voltunk kiállításon ahol egész nap szakadt az eső és így másnap súlyos hólyaggyulladása lett.Ha már most egy kis esőtől megbetegszik mi lesz vele télen?Eukanuba tápot eszik nem hiszem, hogy le van gyengülve az immunrendszere semmi jel nem utal rá.Azt hallottam télen szegények nagyon fáznak.Mit tudnék tenni, kutyaruha kicsit röhejesen nézne ki rajta, rövid sétákra meg nem tudom vinni nagyon hiperaktív, minimum minden séta 1 órás.
2010. okt. 2. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
pedig jo lenne az a kis kabát.minden kutyán rohelyesen nez ki a kutyaruha.de mondjuk vol nekunk is olyan h nem tettem ráá ruhát es masnapra megfáztak a veséi.nagyon fájt neki szegénynek.majdnem 1 honapik antibiotikumokra jártunk a kutyusommal.azola mindig olyan kabtot adok rá ami tekarj az egész hátát.
2010. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom hogy csináltátok de egy kiállításon sokat kell áldogálni, nincs ott a háza, fekhelye, az eső is ráeshetett... Azért egy séta ahol mozogsz más. Szerintem azt nyugodtan kifogja bírni. De amúgy a kutya a fontos, nem az hogy mit gondolnak róla. Ha fázik, adj rá ruhát, nem csak ilyen fodros tüllruhák vannak, hanem egyszerű kabátok is. Az a baja neki gondolom hogy olyan kicsi a szőre.
2010. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól, csak adni kell rá ruhát.
2010. okt. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

röhögni fogsz, de az american bullynkra is adunk ruhát télen, mert -20fokban bizony ők is fáznak...

mi olcsó ruházati boltban (ha úgy tetszik kínai) vettünk gyerekpulcsikat, mert szinte csak az jó rá.

az aljába gumit tettünk így nem lóg, és nem pisil rá.

nagyon viccesen tud kinézni a kapucnis pulcsikban, kis gengszterfióka :D

2010. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Úgy látom akkor mindenki a ruha mellett voksol, akkor ez lesz a megoldás :) Lehet tényleg még jól is fog kinézni :)
2010. okt. 2. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!