Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a baj velem? Miért nem...

Mi a baj velem? Miért nem tudom szeretni a saját kutyámat?

Figyelt kérdés

Régen volt törpenyuszim mert lakásba laktunk és kutya vagy cica helyett nyuszit választottunk háziállatnak. Mindenki mondta milyen cukik,szeretetgombócok, pusziosztók stb. Az enyém minden volt csak az nem. Mogrott, harapott, karmolt, rá se lehetett nézni nem,hogy simizni. Pedig mindent megtettünk, órákat ültem vele a földön, próbáltam kézböl etetni, ivartalanítva volt, de semmi. Most kutyánk van. Kéri a simit, a szeretetet, mellettünk pihen, sokat járok vele sétálni, foglalkozom vele, de nem szeretem. Nem tudom közel érezni magamhoz, és nem értem miért.

Amúgy imádom az állatokat, otthon csak az animal planet megy mert imádom nézni öket, bárkihez elmegyek akinek állata van játszok vele, oda vagyok értük. Az utcán gyakran veszek enni a kóborkutyáknak, rettenetesen sajnálom, hogy utcán laknak. Hogy lehetséges, hogy a sajátomat nem tudom szeretni?😞



2023. jan. 15. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy mivel rossz tapasztalatod volt a nyuszival valahogy ahhoz kapcsolod a kutyust is.
2023. jan. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez valóban elég érthetetlen, én még a bátyám kutyáját is szeretem, pedig inkább vagyok macskás. Mondjuk egy labradort nem lehet nem szeretni, olyan gyönyörű pofija van. Meg a befogadott idegen macskát is szeretem. Néha az agyamra mennek de, az elég fura ha nem szereted a saját állatod. Szerintem ajándékozd el, és maradj meg a tv-ben nézésnél.
2023. jan. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen átállítás kéne az agyadnak hogy átálljon hogy a kutya szeret téged és te is szereted őt. Ilyen meditációkon van. Keress fel ilyen terapeutát
2023. jan. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van veletek a kutya? Nem lehet hogy csak nem alakult még ki?
2023. jan. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Sz.r embernek érzem magam mert nem tudom szeretni a saját kutyám. Legjobban az idegesít, hogy az egész lakás tele van szörrel, pedig állítólag nem kellene, hogy nagyon hulljon ennek a fajtának.

Nem rég óta, 4 hónapja, lehet tényleg ez a válasz, és majd kialakul.

2023. jan. 15. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Lehet, hogy a fajtája miatt nem szereted? Ha vizslád lenne, biztos imádnád.
2023. jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Neked is minek állat...
2023. febr. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs meg a kémia.

Ez egyértelmű


Valamint lehet h a nyúllal fennállt bántalmazó kapcsolatod során fixálódott az nálad, hogy csak olyan valakihez tudsz vonzódni, aki üt, rúg és harap téged. Talán ha a kutyád is ezt tenné, varázsütésre elkezdenéd szeretni ..

2023. márc. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!