Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet Székesfehérváron...

Hol lehet Székesfehérváron venni nyakörves villanypásztort?

Figyelt kérdés
Kb mennyibe kerül? A Teszveszen 20 ezerért láttam, de azt egy kicsit sokallom.
2010. okt. 3. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát, aki kínozni akarja a kutyáját, annak bizony tejelni kell...

átlag helyen 30ezer.

2010. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
50%
én rád kötném, és órákig basztatnálak vele, csak hogy tudd, milyen kellemes ez egy kutyának.
2010. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszoljatok lécci. 3-szor füvesítettem már a kertet, és a kutya mind a háromszor szétugrálta. A tesómnak van, bevált, nem kritikát kértem, hanem normális válaszokat.
2010. okt. 3. 15:17
 4/11 anonim ***** válasza:
akkor kösd meg. és ne baszogasd árammal!
2010. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem akarlak fikázni, de az kínzás a kutyának! Inkább ajándékozd el és vegyél teknőst vagy halat, az nem "ugrálja szét a kertet". Amúgy, ha a gyerekeid feltúrják a kertet rájuk is elektromos nyakörvet fogsz rakni? Unatkozik a kutyád azért csinálja, foglalkozz vele, fáraszd le, sétáljatok,játszatok nagyokat és akkor nem fogja csinálni. Amúgy milyen fajta és mennyi idős?
2010. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

biztos nem láttad, de a Hardy show-ban volt egy rész, mikor egy ismerősükkel, aki ilyen nyakörvvel kínozta a kutyáját, kipróbáltatták. gyakorlatilag a földön vonyított, és majd összesz*rta magát...

rögtön ezután kidobta azt a nyakörvet, mert rájött, hogy mit tett szerencsétlen állattal.

2010. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem elektromos nyakörvet akar a kérdező, hanem villany pásztort. Akinek fogalma nincs, miről van szó, miért is ossza az észt?

Kérdezőnek:

Írd be a Google-ba a villanypásztor szót, és találsz bőven. Tudsz viszonyítani árban, minőségben.

2010. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem elektromos nyakörvről beszéltem bunkókám...
2010. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De jó! Kaptam egy értelmes választ a 7-ből. Nem is értem miért jövök erre az oldalra!
2010. okt. 4. 10:03
 10/11 anonim ***** válasza:
A kertben keríts el neki egy külön részt, ahol kedvére csinálhat mindent! Javaslom a homokozót ahol kedvére áshat benne!
2010. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!