Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű kutyatáp?

Jó minőségű kutyatáp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kutyatápot keresnék, ami szinte 100% beválik. Ajánlották sokan a brit kutyatápot de érdekelne még többféle. Olvastam az Acana-t, hogy nagyon jó, de eddig nem mindig ettek ennyire prémium tápot, és úgy látom ez megterheli sok eddig így etetett kutya szervezetét.

Eddig belcando kutyatápot is vettem (ha tudtam) ez jó lesz élete végéig? Vagy mást keressek?

Sajnos tanácstalan vagyok, cicatápot már találtam applaws-ot, de kutyatápot fogalmam sincs mit vegyek hogy jó legyen neki.



2023. jan. 21. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Josera, Acana, Carnilove, Brit Premium, Hills és még a HappyandFit is vállalható.

A lényeg, hogy ne Darling legyen, meg ne Tescós.

2023. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nincs olyan tap, ami 100%, hogy jo lesz, mert egyeni erzekenyseg kerdese, hogy a kutya hogy reagal ra.

Es nem is kell most egesz eletere valasztani elore, mert minek :D

Nem tudhatod, mi lesz.

Szoval barmit is veszel, ne rogton a 30 kilos zsakkal vedd, mert lehet nem valik be.


En most ezzel etetek, egyelore jo:


[link]


Elozoleg 1,5 evig wolf of wilderness tapot kapott, de egyik naprol a masikra elkezdett tole napi 5-6x kakilni. Nem tudom mi valtozott, lehet a tap osszetetele, de le kellett valtani, azota nincs gond. Szoval ilyenek is megtortenhetnek :)

2023. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

A belcando szerintem túlárazott, régen én is etettem vele.


Ha a kutyádnak nincs baja, akkor kár ezen rugózni. Az enyémek "bármit" ettek, az jó volt eddig, így úgy választok tápot, hogy mi az, ami a legtöbb húst tartalmazza a legkevesebb pénzért, aztán plussz pont, ha gabonamentes és sok gyógynövény, egyéb jóság van benne. Sokáig purizonnal etettem, most rocco-t és brit premiumot adok nekik.


(na jó, kétszer volt rossz tapasztalatom, a wolf of wildernesstől az egyik kutyám elkezdett kakit enni, a brit care-ből meg rengeteg kellett, hogy tartsák a súlyukat.)


Néha már elgondolkozom, hogy a problémás kutyáknak a gazdái projektálják valahogy a kutyáikra ezt az egészet, főleg mikor egy beszélgetésben kiderül, hogy több 10 éve tart kutyát az illető, különböző helyekről, különböző fajtákat, keverékeket és mindegyiknek macerás volt az etetése.

2023. jan. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nagyon sok minden függ a kutyusodtól és attól is, hogy mennyire érzékeny a gyomra.

Mi többször váltottunk már tápot. Az Acana-t szerettem volna, hogy jó legyen mivel sok jót olvastam róla, de nálunk hasmenést okozott.

Carnilove-val etettem sokáig, de azt meg valahogy a kutyám nem szerette és jellemző volt a hígabb kaki.

Most gabonamentes Eukanuba táp van nálunk és ez nagyon bevált, szeretjük és a kaki állaga is nagyon jó mióta ezzel etetek.

2023. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
acana classic nem olyan erös, zab van benne.
2023. jan. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!