Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valami baja ettől a...

Lehet valami baja ettől a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Menhelyről hoztam egy kis szőrpamacs kutyust.2 nagy döggel volt összezárva(nemnormálisak a menhelyi dolgozók)és 2 harapás nyom volt a nyakán..(gondolom betámadták)már bevan neki gyógyulva de közvetlen a seb felett a bőre alatt van egy csomó. Kihívtam hozzá az állatorvost , aztmondta hogy így hegesedett be neki és ez nemgond.Aztmondta a kutya teljesen egészséges. Én mégis aggódom:(Miért van a bőre alatt az a dudor? ugye nem genny? mert énmár arra is gondoltam.
2010. okt. 3. 16:52
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs ..rosszul írtam. szóval sebről már szó nincs. Ilyen kis rózsaszín csíkba van neki egykis heg. felette pedig a bőre alatt egy dudort tapintottam ki.
2010. okt. 3. 16:54
 2/5 anonim ***** válasza:
a menhelyesek többsége normális, a pukli hegesedés/varasodás, és a harapás szinte biztos, hogy nem a vele összezárt nagyobb ebektől származik, mert akkor már szétrakták volna őket, sokkal valószínűbb, hogy még kóbor korában szerezte és ezért hegesedett neki kezelés nélkül csúnyán
2010. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nagyon helyesen tetted, hgy állatorvost, hívtál, kérdeztél meg előszőr, jav. mindig cselekedj hasonló képen, ha valami gond lenne a kutyussa!

de, ha a doki azt mondta, hogy nem okoz gondot, vszínűleg a későbbiekben sem, próbálj meg megnyugodni és így elfogadni, szeretni a kis pamacsot!!!

(biztosan ő is, nagyon szertni fog, ha így óvod a továbbiakban is! ... szem. tapasztalat: a menhelyes kutyák, a legragaszkodóbbak, tűzbe mennének a gazdájukért)

2010. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyám megharapta egy roti és lett két nagy lyuk rajta. Már több éve begyógyult de ilyen kis árok maradt mindkét sebnél és a szélén puklis, szőr sem nőtt ki a seb fölött többé de a kutyámnak semmi baja.
2010. okt. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a hegek általában csomósak :/
2010. okt. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!