Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire fontos egy mozgékony,...

Mennyire fontos egy mozgékony, nagy mozgásigényű kutyának "Sport" tápot venni? Miben más, mint a sima?

Figyelt kérdés
2023. jan. 22. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Puli keverék, futni tervezek járni vele tavasztól. Kezdő vagyok, nem hosszú távon. Érdemes lehet sport tápra váltani majd? Jelenleg Brit Care bárányos tápot eszik, a közepes testűeknek valót, de láttam, hogy ennek is van sport változata.

2023. jan. 22. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Magasabb a kaloriatartalma. De ha a kutya jol nez ki, nem fogy, szerintem nem kell feltetlenul mas tap.

Foleg, ha csak ennyirol van szo,hogy elmesz vele futni heti parszor 1-5 kilometert (kezdokent gondolom).

Ez azert nem olyan kemeny sport, amiert borzasztoan magas kaloriatartalomra lenne szuksege :D

2023. jan. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%
A futas az igazi sport, a tobbi csak jatek, ami a jatekkutyaknak(vadaszkutyak, juhaszkutyak) valo!
2023. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Sport táp akkor kell, ha a kutya komoly erőnléti megterhelésnek van kitéve. Az, hogy elmész vele futni 8-10-12 km-t, nem számít annak. Ha aktívan és magas szinten sportolsz valamit, ahova kell, hogy hatalmas energiákat mozgósítson meg, akkor jól jön a sport táp pluszban.
2023. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!