Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van olyan kutyáknak való...

Van olyan kutyáknak való eledel vagy jutalomfalat, amit kevesen ismernek annak ellenére, hogy jó?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Végig kell kóstolni őket vagy a kutyust megkérdezni melyiket ajánlják a szomszéd kutyák.
2023. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

En pont a napokban fedeztem fel szamomra új, egesz jonak tuno tapokat meghozza eleg baratsagos aron, de meg nem rendeltem.

Valakinek velemenye esetleg, aki mar etetett ezekkel? Magas hustartalom, gabonamentes mindketto.

- Polaris (tobbfele íz)

- HT vid adult salmon

2023. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Jutitubiról rendeltem a formát és én csinálom májból.
2023. jan. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Fozes…… hus csont zoldseg
2023. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg...


Pár hónapja Rocco-val etetek, mert annak nem ment fel az ára -egészen eddig, most néztem :(

Purizont is kevesen ismerik szerintem.


A jutinak meg sose nézem a márkáját, csak az összetevőket, de általában mindenféle szárított állatalkatrészt veszek vagy szimplán valamilyen húst a hentesnél.

2023. jan. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!