Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a táp, jónak számít?

Milyen ez a táp, jónak számít?

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 26. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Ár-érték arányban szerintem jó az összetevők alapján, de saját tapasztalatom nincs vele.
2023. jan. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Főleg összetevők alapján érdekelne. Most fogjuk kipróbálni. Sajnos érzékeny a kutyám gyomra, még nem találtunk rá a megfelelő tápra.
2023. jan. 26. 15:51
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Fozzel neki rendes hust, halat, zoldsegeket, edesburgonyat, zabpelyhet, barna rizst.

Mehet bele kis maj, turo, fott tojas, erdei gyumolcsok.

En ma ezt foztem a kutyusomnak: csirke farhat, maj, barna rizs, sutotokpure, tetejere talalaskor par szem afonyat szortam.

Ezelott pulykacomfile volt sargarepaval, cukkinivel, zabkasaval es tojassal.

Kovetkezo menuje halas lesz: hekkfile, sprotni edesburgonyaval, turoval, tetejen malnaval.

2023. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Elég jónak tűnik.
2023. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem jónak tűnik, az idősebb kutyámat etetem hasonló összetételű táppal és nincs gondja
2023. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Maga a brit táp viszinylag jónak számít. Ár-érték arányban megfelelő. Szerintem megfelelő
2023. jan. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Péntek este kapott először belőle, de már most tökéletes a kakija, és kevesebb is. Pedig most még nem is tisztán kapja, hanem a régi tápjával adagolva. Egyelőre úgy tűnik jó lesz.
2023. jan. 29. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!