Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan szerezhetnék ingyen...

Honnan szerezhetnék ingyen fajtatiszta mops kiskutyát?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 23:07
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Honnan szerezhetnék ingyen X5-ös BMW-t? Esetleg Adidas cipőt, vagy Levis farmert nem tudsz ingyen?


Remélem érted mire célzok...


Olvasd ezt el:

[link]

2010. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
utána is sokat kell ám költeni rá,nem csak a megvétele drága. oltások,felszerelés,bolhacsepp,féreghajtó,ami kölyköknek is jó,és minden,amivel még el is kényezteted.
2010. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Fajtatiszta is legyen és még ingyen is adják?!... 8-o


Te aztán jó fej vagy!... :-DDDDD


Ja, tényleg, én meg egy VADONATÚJ Audit szeretnék, bőrülésekkel és INGYEN!...

Ha van valakinek és ingyen elvihető jelezze legyen szíves!

2010. okt. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztos jó lenne neki fajta jellegű keverék is... Szóval kedves kérdező, ezzel két baj is van. Az egyik, hogy aki fajtatiszta kutyákat tenyészt, annak komoly munkája és nagyon sok pénze van egy-egy alomban, aki meg szaporít, az eleve az anyagi haszonszerzésért teszi, szóval egyik sem fogja ingyen osztogatni a kölyköket. Akinél véletlenül becsusszan egy nemkívánt alom, az meg a legritkább esetben fajtatiszta, hiszen kicsi az esélye, hogy pont egy ugyanolyan fajta kutya csinálja fel az övét. A másik probléma, hogy ha mégis véletlenül születnének ilyen kutyusok, akkor azoknak az ellátása, oltása, féregtelenítéseaz első 8 hétben és a chipezése belekerül vagy 20000 forintba. Szóval ha mást nem is, de a az ellátására költött összeget csak elkérik érte.
2010. okt. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Az egyik ismerősömnek volt mopsza, de sajnos elég sok gondja volt vele. A kutyát 50 ezerért vették, és 2 év alatt közel 800!! ezret költöttek rá.

Diszpláziás lett, légcsőszűkülete volt, a lelógó bőrt le kellett műteni a fejénél, mert befülledt és begyulladt. Tavaly télen pedig epilepsziás fulladás jelentkezett nála, idén júniusban pedig el is kellett altatni, mert napi 8-10 rohama volt:(

Ezt csak azért írom, mert egy kutyánál mindig lehetnek magas kiadások. Ha nincs lehetőséged a kutya árát kifizetni, akkor mit fogsz csinálna, ha ne adj Isten valami baja lesz?

Legfeljebb menhelyeken találsz, ha valaki, valami miatt beadja a kutyáját.


Gondold végig logikusan...akinek vannak fajtatiszta mopsz kölykei, az beadat nekik 2 oltást (ez ugyanis kötelező), hetente kapnak féreghajtót, és jó esetben jó minőségű táppal eteti őket.

2 hónapig költ rájuk, ez minimum 20 ezer ft/kiskutya. Aki ennyi pénzt rákölt, miért adná Neked ingyen oda?

Szerinted kinek éri meg, hogy mondjuk 3 kölyökkutyával 60 ezer ft-ot elbukjon?

És olyan sincs, hogy a tenyésztő "nyakán marad" a kutya.

Én tavaly érdeklődtem egy tenyésztőnél, akinek volt egy 8 hónapos eladó kutyája (ami gyakorlatilag már felnőtt kategória) és azt 80 ezer helyett 70-ért adta volna.


Szóval nem akarlak elkeseríteni, de ingyen kutya nincs.

2010. okt. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de ha találsz, törzskönyves, tenyésszemlés, egészségügyileg szűrt szülőktől 10 hetes kiskutyát 1 évre elegendő ingyen prémium táppal és állatorvosi bérlettel 15 évre akkor hozz már egyet nekem is, lécci. köszi.
2010. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ingyen...fajtatiszta...mopsz...na azért ez vicces :DDD

Mindenki azért trenyészt fáradtságos munkával mopsz kiskutyákat h neked adhasson akinek gondolom még minőségi tápra sincs pénze. Undorító vagy... Am meg vannak mopsz keverékek menhelyen is. Ott nézelődj.

2010. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én egy Mazda6-ost szeretnék.... Krémszínűt, ekrű színű bőrülésekkel.... Ígérem nagyon jó gazdája leszek....
2010. okt. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az a baj hogy az ilyenek rosszabb esetben talalnak is vegul, 10-15 ezerert. valaki a faluszelen lop egy kutyat, szuletik kiskutya, az se baj ha tacsko az apja. ha eleg hulye aki megveszi meg el is hiszi. lattam mar kepet aki buszken pozol a “fajtiszta shar payemmel” de inkabb volt valami masztiff keverek. a gazdi meg persze soha nem jon ra h nem fajtatiszta mert pont annyit ert hozza amennyi latszik rajta. iltasa, chipje nincs es sajnos hosszu elete sem (pedig a doki is lehet kijon 20 ezerbol, de az tobb mint a kutya volt. egy jo kutya lehet 100-150 ezer, de jo esetben beteg sem lesz. persze barmi elofordulhat de nyilvan ertitek) :( mig sokan igy gondolkodnak sajnos nem valtozik a kutyatenyesztes helyzete. arra van kinalat amire kereslet, de amig ilyen igenytelenek az emberek lesz kinalat.
2018. máj. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!