Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményeket az állatbará...

Mi a véleményeket az állatbarát Plázákról? (Ahová belehet vinni a kutyát).

Figyelt kérdés

2023. jan. 31. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha jól nevelt a kutya, akit bevisznek, nincs velük gond, kevésbé zavaróak, mint jó pár gyerek...
2023. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem tök jó kezdeményezés, és mindig elmosolyodok, amikor látom hogy olyan üzletekben is van kihelyezve vizestál, ahol a legkevésbé számítanék rá. :)
2023. jan. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyetértek.

Mi ilyen plázába mentünk a kölyök kutyával szocializációs "tréningre" (ott -is- szocializáltam).

2023. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Tök jó dolog. Viszont valahogy mindig pont abba a boltba pont nem lehet bevinni ebet, ahova mennék :D
2023. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

#2 en tuti nem engednem hogy a kutyam egy random vizes talbol igyon. Ki tudja milyen beteg kutya ivott elotte belole.

Az utcai vizcsapokkal is igy vagyok. Tok cuki h lent is van a kutyanak vizes tal de nincs az a penz hogy en csak ugy engedjem hogy igyon belole.

2023. jan. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Egyessel egyetértek, jó dolog, de nyilván a nevelt kutyákra vonatkozik :) Idő spórolás, nem kell egyedül hagyni, és szocializálódni is tud. Nálunk irodába is be lehet vinni :) Én mindig örülök egy aranyos kutyusnak egy nehéz napon :)
2023. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
32%

Dolgoztam ilyen helyen.


A takarítók imádták a húgyot, kakát takarítani.

A vendégek imádták a kajáldákban, mikor a kutya odament kunyerálni.

A karbantartók és őrök imádták, mikor heti 3-4X meg kellett állítani a mozgólépcsőt, mert bekapta az eb lábát.

2023. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Plázába be lehet vinni,de a boltokba már nem :D

Értelme van...

2023. jan. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Igekötők harmadik szabálya: ha az igekötő és az ige között egy harmadik szó áll, akkor külön írjuk: "be lehet vinni".
2023. jan. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

Kutyásként én biztos nem vinném a kutyámat se plázába, se boltba, mert neki ez nem szórakozás, inkább stressz.

Más kutyája nem zavar amúgy plázában, ha meg van nevelve.

2023. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!