Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapesten mennyire érdemes...

Budapesten mennyire érdemes kisebb állateledel- és felszerelés üzletet nyitni? Vásárolnátok Fressnapf/Alphazoo helyett ilyen helyen?

Figyelt kérdés
2023. jan. 31. 22:13
 1/8 anonim válasza:
87%
Nem tudsz szerintem a nagyokkal versenyezni árban/kínálatban a méretgazdaságosság miatt. Milyen szolgálatatást, terméket tudsz kínálni, amit a fenn említett cégek nem tudnak? Ezen érdemes elgondolkozni.
2023. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha minőségi az áru és a szolgáltatás. Én is ilyen helyen vásárolok. Ahova én járok, sokkal minőségibb cuccok vannak, nem is drágábbak mint a Fressnapf, közel vannak, hozzáértő a személyzet, a nehéz cuccokat pedig házhozszállítással rendelem, ingyen kihozzák és nagyon rugalmasan lehet velük egyeztetni az időpontot. És legalább egy helyi családi vállalkozást támogatok. :) Mondjuk a tápok picit drágábbak mint a vmi nagy webshopból rendelném, de így is szívesebben vásárolok tőlük.
2023. jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Én vásárolnék, ha az utamba esik/közel van,- és vásárolnék többször, ha valami miatt ilyen alkalmi vásárlások során megkedvelném.

Tehát rendszeresen online rendelek, ez jó, mert házhoz hozzák a nehéz dolgokat. (nincs autóm és nő vagyok szóval ez nekem segítség pl. alom miatt)

Ha a kis üzlet jó lenne, jó kínálat, vagy jó árak, és vagy esetleg valamiféle törzsvásárlói program vagy akciók, kedves és segítőkész eladó .. akkor ezzel egészíteném ki a rendelést. Ételt, játékot, nasit, macskafüvet.. be-be néznék és valamit vennék igen.

2023. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy meg tudnál élni.

Nálam lakótelep, rengeteg kutyával. Egy üzletsorban már kb a 4-ik is feladta. Sőt, kb 2 évtizede működő is most zárt be, pedig központban van.

kívánom, legyen szerencséd, de rizikós manapság.

2023. jan. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

5-6 éve szinte mindent rendelek a kutyáknak. Szerintem működőképesebb lenne egy olyan webshop, ahol külföldi, itthon még nem beszerezhető és hiánypótló dolgokat árulsz kezdetben, aztán bővítheted a termékpalettát.


Én pl ezt láttam a Topkutyánál, Doggearnél és a Bibs for You-nál.

2023. febr. 1. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem Budapest, de megyeszékhely lakom. Nálunk egy olyan bolt van, ahová szívesen bemegyek, és nem multi. A többiek egyszerűen nem veszik fel a versenyt.


Óriási termékkínálatodnak kell lennie, hogy fel tudd venni a nagy cégekkel a versenyt, amihez óriási kezdotoke kell. És szerintem csak kutyás dolgok arulasabol nem lehet megélni. Kellenek macskás, kisállatos, hüllős dolgok is.

2023. febr. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is fura én soha nem jártam még fressnapfban.

Van 3 kis bolt, és ott vásárolunk. Csak a tápot vesszük meg a petnet-ből.

2023. febr. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ebből akarsz meggazdagoni és üzemeltetsz webáruházat is akkor működhet. Kell jó marketing, weboldal, Facebook oldal, de nem túltolni, mert az is idegesítő. Piaci rés lehetne az itthon nem forgalmazott termékek egyedi beszerzése is pl. USA kutyatápok, felszerelések.
2023. márc. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!