Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szegedi kutyások? Vagytok itt?

Szegedi kutyások? Vagytok itt?

Figyelt kérdés
Van egy roszcsont beaglem meg egy kis keverékem mind2 jámbor, játszótársakat keresünk mivel ahol eddih játszottak ott nem tudnak már mert közterület felügyelők szóltak, hogy ott nem szabad.A beaglennek nagyon játékhiánya van.Vannak itt Szegediek akikkel találkozhatunk és a kutyáink együtt játszhatnak?:)
2010. okt. 4. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A szegedi illetőséggel nincs baj, de sajnos az én kutyám nem igazán szeret játszani, még velem se. Nem agresszív, csak jobban szeret bóklász, sétálni.
2010. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*bóklászni*
2010. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen
2010. okt. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Laktam Szegeden, 2 évig, két kutyával.

Felháborítónak tartottam, hogy nagyobb füves területen nem engedhettem el a kutyáimat, mert mindenhol tiltva volt. Felhívtam az önkormányzatot, hogy mondják már meg, hogy hol van erre kijelölt hely, hosszú hebegés-habogás után közölték, hogy a töltés egy kis szakasza a kijelölt kutyafutattó, ami hozzám nem volt éppen közel, és ugye 2 kutyával busszal felejtős...

2010. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vagyunk egy páran. A töltés minden oldalán vannak kutyás csoportok, akikhez esetleg tudtok csatlakozni.


A rosszcsont mit jelent? Mert azt azért általában szeretjük, ha a kutya kézbentartható, viszahívható és nem balhés. :)

Nézz szét a hozzád legközelebb eső kijelölt kutyafuttatón, hátha találsz a kutyáidnak társaságot!


"Az ebek szabadon futtatására kijelölt helyek:

1. Az új Tisza-hídtól északra a Tisza hullámtere mindkét oldalon. (Kivéve az

üdülőterület)

2. Az árvízi emlékműtől délre a Tisza hullámtere mindkét oldalon

3. Kamaratöltés

4. A Csongrádi sgt. - Körtöltés és a Hódmezővásárhelyi vasútvonal által bezárt terület

5. Körtöltés

6. A Cserepes sortól délre eső terület (a piac, illetve a parkoló kivételével)

7. Hajóállomás és az új Tisza-híd közötti (Szeged felöli hullámtér)

8. Fodortelep - Tölgyes utca melletti légvezeték alatti terület,

9. Csongrádi sgt. - Körtöltés - Vértói út - Rókusi lakótelep által határolt terület

10. Új-Rókus - Északi városrész - Francia högy beépítetlen terület és meglévő erdő

városrendezési hasznosításáig"

2010. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van az előttem szólónak. Egy ekkora városban arra sem képesek és annyira sem méltatják a kutyatartókat, hogy több helyen, nagyobb területű kutyafuttatókat kijelöljenek, ahol mindenféle atrocitás nélkül lehet játszani a kutyusokkal, és senki nem szól meg, hogy ha még pisilésre is vetemedik az a szegény állat. Hál' istennek én a hét 3-4 napját töltöm itt, a többi napon egy kisebb városban vagyok a családommal, ahol aztán senkit nem érdekel hol sétáltatom a kutyám, sőt még örülnek is neki, ha végigviszem az utcán. Pedig ez egy nagyon jó ötlet, hogy a kutyás gazdik találkoznának és együtt játszatnák a kutyusaikat, mert az állat szocializációjában ez igen csak fontos.
2010. okt. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Merre laktok?

Nekem egy 11 hós amstaff kis fiam van ....

Nincs vele baj csak a cicákat nem szereti :(

mehetünk együtt ha gondolod...

2010. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szegeden a Vajda utcában lakunk a csillagtér fele van ez az utca.

Az egyik válaszolónak írom ezt : a roszcsont azt takarja, hogy nem egy plüssmaci aki lemegy a térre vagytalálkozik kutyákkal és lefeszkik aludni,hanem ésszel játszik velük kergetőzik, labdáért fut stb stb ,nem agresszív meg semmi ilyesmi csak szegeden sehol nem találtam még értelmes kutyafuttatót,vagyis de egyet ami 20 nm es a csillagtéri penny mögött.

Nos akkor aki szeretne kutyusaival velünk sétálni vagy játszani akkor írjon privát üzit.

20 éves fiú vagy és a bnőm 17 éves beagle és kis keverékünk van.

2010. okt. 4. 15:56
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a "nincs Szegeden kutyafuttató" dolgot... Felsoroltam az ebrendeletben leírtakat. Némelyik akkora, hogy kilómétereket lehet a kutyával sétálni, erdő, mező, vízpart, minden van. Jó, az tény, hogy kisgyerekek, biciklisek, futók, autók (a behajtani tilos tábla ellenére) és horgászok szintén vannak, de ne legyünk telhetetlenek! Más városokban ez sincs, az apró kellemetlenségekkel pedig meg lehet tanulni együtt élni.
2010. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó

Tudod te mi az a kutya futtató?

Akkor menj fel pestre és nézz szét.

Kilencedik kerületben egymás nyakán van avgy kettő minimum 500 méterre egymástól.Elkerített rész átmérője legalább 50*50-es vannak benne agilytis cuccok és a lényege az lenne hogy ELKERÍTETT.Én nem fogom elengedi a kutyámat pl a makkosházi media marktnal ami van futtató szerüség, mert ott robognak el 50-70 el az autól, megvan nevelve a kutya de akkor is óhatatlan,hogy a nagy játékba el ne fusson aztán már ott is van a baj.Elkerített kutyafuttató kéne.

2010. okt. 4. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!