Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Párom nem szeretné éjszakára...

Párom nem szeretné éjszakára beengedni a kutyát a lakásba, másrészt valóban nehezen lenne megoldható, mert benn vannak a cicák, őket meg a kutya nem igazán szereti... A garázsban jó ötlet használni a konnektorba dugható melegítőt a kutyusnak?

Figyelt kérdés
2023. febr. 6. 05:37
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Vagy gondoltam szobakennelre is. Nagytestű kutya, látszólag nem fàzik, de biztosan jobb lenne neki némi meleg legalább éjszaka. Amúgy a kutyaház a garázsban van, az ajtó nyitva, hogy be tudjon menni.
2023. febr. 6. 05:44
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Milyen fajta? A legtöbb nagytestű kutya teljesen jól érzi magát kint, de egy dogot mondjuk semmiképp nem hagynék kint, főleg télen.

Jó megoldás a szobakennel is, a garázs is. A fűtést azért nem kell túlzásba vinni. A szobakennel szerintem azért jobb, mert így legalább kicsit veletek tud lenni, mégiscsak hallja, ahogy szuszogtok, ez jó egy kutyának. Nekem szobakennelben éjszakázik a kutyám télen-nyáron, de nem a hidegtől féltem (német juhász, le van szigetelve rendesen), egyszerűen jobban érzem magam így.

2023. febr. 6. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
90 százalékban labrador, meg keveredett hozzá valami más :)
2023. febr. 6. 06:45
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Ha nem akarja beengedni a lakasba, akkor a szoba kennel nyilván ki van zárva.

A "konnektorba dughato melegito" az mi akar lenni? Elektromos konvektor? Nem szabad felügyelet nélkül hagyni.

A kutyahazat szigeteljetek le, legyen benne pled vagy puha anyagból ágy. A gatazsajtot résnyire hagyjátok csak nyitva, akkorára, amin a kutya be tud menni. Esetleg kitamaszthatod ajtó kitamasztoval és teszel fel egy ajtó visszahúzót.

2023. febr. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
96%
Ne plédet rakj, mert benedvesedik és megfagy alatta. Szalmát kell alá rakni.
2023. febr. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem lesz baja a garázsban. Fűtés túlzás. Szalma az óljába, és máris jobban fogja érezni magát. Az meg jobb mint pokroc, vagy puha fekhely.
2023. febr. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenfajta fűtést én nem tennék mellé, nehogy el kezdje rágni a kábelt. Mérd le a hőmérsékletet este a garázsban, ha 10 fok fölött van, semmi baja nem lesz a kutyának. Szalmát tehetsz esetleg az ólba.
2023. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

Igen, fennáll a veszélye annak hogy elrágja a vezetéket.

Sztem rakj alá szalmát, forgácsot.

Vagy a benti szobakennel. Amúgy nincs olyan szoba ahová a macskák nem mehetnek be? Mert oda lehetne rakni a kutyát

2023. febr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Forgács van a kutyaházban. Szobakennelben ha morogva is,de elviselné a párom hogy benn van, de szigorúan csak az előszobában. Így a macskák is biztonságban lennének :)
2023. febr. 6. 08:17
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
A fűtés visszaüthet, a nagy hőmérsékletkülönbség miatt könnyen megbetegedhet. Normális kutyaház hőfüggönnyel, és nincs gond.
2023. febr. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!