Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire valószínű, hogy a...

Mennyire valószínű, hogy a kutyám vemhes?

Figyelt kérdés
Van 2 amerikai stafford kutyám és a szukának most van az első tüzelése. A pecsételési szakaszon már túl van, tegnap magukra maradtak pár percre, ezidő alatt kimentek az udvarra és abban a helyzetben találtam őket amitől a legjobban féltem, összeragadtak. Ez volt az első eset, hogy ez megtörtént. Egyenlőre ivartalanitani nem szeretném, mert egy almot akarunk tőlük, az ivartalanítás csak utána lehetséges.Mennyire valószínű, hogy meg fogant a szuka? Mi a leggyorsabb módja, hogy kiderüljön vemhes e a kutyám? Ha megfogant mik a lehetőségeink? Abszolút nem szeretnénk még kölyköket, hiszen még ők is azok. Igen, tudom, hogy az én hibám.

#vemhesség #tüzelés #párzás #Vemhesség megszakítás
2023. febr. 6. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
A legbiztosabb választ az állatorvos tudja adni, ez innen láttatlanban így csak találgatás... én azt tanácsolom hívd fel a környékeden lévő állatorvost és vele beszélj. Ez a szakmája, biztos segíteni fog.
2023. febr. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
99%, biztosat pedig az állatorvos tud mondani. Vemhesen is ivartalanítanak, ha besikerült.
2023. febr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

"Egyenlőre ivartalanitani nem szeretném, mert egy almot akarunk tőlük,"


Tenyésztő vagy? Tele vannak a menhelyek, nagyon sok a bull típusú, és nagyon nehezen örökbe adhatók, nem kell még több.

2023. febr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Szaporitani nem kene. Nincs eleg kutya a menhelyen? Tenyleg?


Fajtatiszta jellegu bull tipusubol annyian vannak, szo szerint a kutyanak se kellenek, ott rohadnak szerencsetlenek eletuk vegeig bezarva, mar bocsanat.


Ha kolykot akarsz, fogadj orokbe vagy vegyel egyet tenyesztotol, ne gyarts 10-et.

2023. febr. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek. Ne akarjátok almot, a menhelyek telik, és a bull típusúakat senki nem fogadja örökbe.

Ne szaporíts, nem lesz jó.

2023. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Gondold át, hogy megéri-e szaporítani. A kutyáknak nem lesz attól jobb, ha lesz kölykük, nem vágynak arra, hogy szülők legyenek, egészségügyileg sem indokolt. Garantálni nem tudod, hogy felelős gazdájuk legyen a kölyköknek és ne vadított, harcoltatott, kidobott, veszélyes, agresszív, szaporítótelepen kínlódó, menhelyen tengődő kutyaként végezzék, akikért sose jön el egy gazdi, mert már nem tudnak beilleszkedni, mert elrontották azok, akikre rábíztad őket.

[link]

2023. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Hovarju ***** válasza:
96%

Sajnos minden esély meg van arra, hogy vemhes lett. Teljesen biztosat csak az orvos tud mondani, de ő is csak kb.egy hónap múlva, amikor már ultrahangon látszik.


Egyeztess az állatorvossal minél előbb.


Azt javaslom, ne hagyd megszületni ezt az almot és inkább ivartalanítasd a szukát. Még nagyon fiatal lenne az elléshez.

2023. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

Elég valószínű. Gratulálok, ennyi ésszel egy gumiszobában lenne a helyed! És a legkevésbé sem lenne szabad állatot tartanod, életekkel játszadoznod.


Minek akarsz szaporítani? Nincs elég bull keverék az országban? Gondolom a te kutyáid sem tk-esek, csak bull jellegű keverékek. És ráadásul még be is fedezteted a kölyök kutyádat? Ez egyáltalán nem véletlen, ne merj ilyennel takarózni! Ez csak felelőtlenség! Tessék szépen eldöcögni az állatorvoshoz és már holnap ivartalaníttatni a szukát! Utána pedig keress mind a két kutyádnak felelősebb, jobb gazdákat.

2023. febr. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Inkább vidd el orvoshoz,mert így csak találgatni lehet aminek meg értelme nincsen.Az orvos megmondja,hogy az vagy nem és a többi teendőt is.Inkább ne szaporítsd/tenyesztsd őket,mert tényleg ez a fajta kutya nem mindenkinek való és nem is akarják sokan tartani.Ebből következik,hogy ott marad nálatok a kölyök és az +pénz,idő,energia.Inkább ivartalanítás mellett döntsetek.
2023. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%

Egyet kell értsek 8assal. Hihetetlen amit az emberek művelnek. De ez a második ilyen kérdés sztem a héten, hogy "Jajj, bejött a kan, nekem ivaros a szukám (amit felfogni nem tudok...) és lehet vemhesett, jajj, segítsetek!"

Komolyan HIHETETLEN...

Ennyire felelőtlen nem lehet valaki. Miért kell az ilyenek nem kutya!? Ráadásul ivaros.

Na mindegy is, hadd szenvedjenek az idióta gazdi miatt...

2023. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!