Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elhalványult a kutyám egyik...

Elhalványult a kutyám egyik szeme?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Német Spitz kutyusom van 15 éves.. Sajnos amikor meghalt a fiu kutyusom, a kölyke volt neki a kutyának elkezdett vérezni a füle.. Az állatorvos többszöri vizsgálat után se tudta megmondani h mitől lehet mert egézsségügyi baja nem volt..Egy idő után kezelés nélkül rendbe jött neki.. Sájnos pár hete a papám meeghalt otthon, a kutyus mellette volt és nagyon vonyított.. Azóta elhalványult neki az egyik szeme.. Orvosnál voltunk szemcseppet írt fel de nem akar javulni neki..Valakinek valami tipp amit lehetne vele csinálni? Gondolkodtunk az elaltatáson nagyon.. De étvagya van nem kedvetlen....

2023. febr. 6. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Elaltatni szerintem akkor érdemes egy állatot, ha szenvedés neki az élet. Persze ezt borzasztó nehéz megállapítani, főleg mivel az érzelmeink is befolyásolnak, de ezt nektek kell tudni, ti ismeritek őt a legjobban. Ha vidám, és minden egyéb rendben van, akkor szerintem nincs gond.

Sajnos a másikban nem tudok tanácsot adni, ebből nehéz megmondani mi lehet a gond, esetleg elvinném még egy másik orvoshoz is, ha ott van rá lehetőség.

2023. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elaltassátok csak azért mert elhalványult a szeme!!

Ha nincsennek fájdalmai, gond nélkül el tudja végezni a napi dolgait, akkor ez nem szabadna hogy eszedbe jusson.

2023. febr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szemésszel nézesd meg a kutya szemét.
2023. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nyilván nem szeretnenk elaltatni.. Viszont ahhoz képest már öreg a kutyus.. Nem szeretnem hogy az utolsó 1-2 évét ugy élje le hogy szenved vagy fájdalmai vannak... Az az igazság hogy már a nozija is száraz már teljesen..Ezért gondlkodtunk azon, hogy ha valamennyire is szenved akkor inkább elaltatattjuk..
2023. febr. 6. 14:22
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, mit hadoválsz? Az egyetlen dolog amit írtál a kutyáról hogy elhalványodott az egyik szeme, bazze, miért kéne elaltatni ha amúgy semmi baja? Sajnálom szegény állatot hogy ilyen gazda jutott neki.
2023. febr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Saját magadnak mondasz ellent!

A kérdésedben azt írtad "Gondolkodtunk az elaltatáson nagyon", utána meg már

"Nyilván nem szeretnenk elaltatni..".

Közben írtad hogy étvágya van, kedve is jó. Akkor mi a kérdés??? Vidd el esetleg egy másik orvoshoz.

Ha fájdalmai lesznek arról tudni fogsz.

2023. febr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Jolvan még mindig az utolsó lehetőségként gondoltunk rá, ha nem javul vagy éppen rosszabbodik a helyzet.. Segítséget kértem, hogy mit tudnek tenni, ha nem szeretnek rajta segíteni akkor nyilvan a kerdest sem latnad itt fent.. Ha annyira sajnálhatnékod van menj aztan sajnald meg magadat..
2023. febr. 6. 14:39
 8/23 A kérdező kommentje:
Gondoltunk rá, ha neki nem jó igy akkor elaltatassuk.. nem azt írtam hogy most rögtön..miért a saját szavaimat.. nyilvan ilyyenkor az ember elgondolkodik rajta, hogy neki mi a legjobb nem azt, hogy nekem.. Mert ha rajtam múlna még 30 évet is élne
2023. febr. 6. 14:40
 9/23 A kérdező kommentje:
miért ütném a saját szavaimat*
2023. febr. 6. 14:41
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Idős kutyus, hályogos a szeme, és akkor mi van? Igenis megdöbbentő hogy valaki kinyírná a kutyáját csak mert hályogos az egyik szeme, láttál te már idős embert? Ez egyszerűen nem ok rá, érthetetlen az egész felvetés.
2023. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!