Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A személyiségetek részévé...

A személyiségetek részévé teszik a kutyátokat?

Figyelt kérdés
Van egy tacskóm, és igazából furának tartom, hogy mindenkinek ez jut rólam eszébe. Vagyis ne értsétek félre, nem ebből áll a személyiségem, mégis úgy érzem sokan ezt tartják annak. 21 éves egyetemista lány vagyok, és karácsonyra csomó tacskós dolgot kaptam ( nyaklánc, póló, bögre, könyv stb..). De még egy szaktársam is odajött hozzám egyszer, hogy erről a képről én jutottam eszébe, és mutatott egy képet egy tacskókutyáról. Imádom a kutyám, tényleg a mindenem, de sosem vennék fel egy tacskós nyakláncot vagy pólót. Nem is nagyon szoktam róla beszélni, max akkor, ha feljön a kutya téma. Facebookon a kutyámmal közös kép a borítóképem, részemről ennyiben ki is merül a dolog, de valahogy mindig utolérnek a tacskókkal... :D ( pedig nem is akartam tacskót, őt kaptam, még csak nem is ideálkutya, nem rajongtam a fajtáért, tényleg semmi). Érdekelne, hogy másoknál is így van ez? Mintha a nevem egyenesen arányos lenne a tacskókkal...
2023. febr. 6. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Bezzeg nekem a cicám a profilképem, háttérképem mindenem cicás, mindenkinek erről beszélek, mégse érdekel senkit 😂


Szerintem azért lehet mert a tacskó jellegzetes fajta. Meg aki nem ismer annyira ezt könnyű megjegyezni.

2023. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzád kötik. Ez olyan mint kávézott nálam valaki melóba egyszer, azóta ha meglátom, ő a Kávés. Vagy akivel együtt ettünk ebédet, ő a Halas. Így is nevezem magamba őket, meg van kutyás fickó, csak mert néha kutyahangokat hallat xd és így tovább. Ez ilyen hozzákötés a másikhoz főleg ha nem ismered nagyon, vagy nem tudsz róla sokat és nem tudod mihez kötni
2023. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismernek annyira, ez all mogotte.

De szerintem aranyos, hogy legalabb probalkoznak ennek ellenere is egy fokkal kreativabb dolgot adni, mint a “legjobb barat” bogre vagy toll 🤣


Velem szerencsere nincs ilyen, de nincs is tul nagy barati tarsasagom es csaladom, igy nyilvan ismerjuk egymast mar jol, nem csak ugy futolag.

2023. febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi, jó ezeket a válaszokat olvasni, egyébként cuki téma :D csak tényleg ez benne a furi, hogy tacskó=én, és hiába most költözök, van jópár hobbim, sok dologgal foglalkozom, mégis hamarabb kapok egy tacskós papucsot zoknival, mint egy növényt az új lakásba, vagy egy ecsetet a festéshez, értitek.. xD
2023. febr. 6. 23:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit számít mi a profilképünk. Ha tengerest tettem ki, mindig nyaralós utazós személy vagyok, akiről elkönyvelték, hogy biztos sosincs otthon. Kiraktam egy vonatot: "Na, mentél a MÁV-hoz?" XD uhogy most van egy csomó vasutas naptáram, nem érdekel valakit?
2023. febr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit negativabb lesz a valaszom, mint az elozoeke, de szerintem az is benne van, hogy nem figyelnek rad annyira ezek az emberek es ennyi ragadt meg, hogy na, ennek van egy tacsija, akkor biztos nagy kutyas. Marmint nem irtad, hogy kiktol kapod az ajandekot, de ha csak ilyen random ismerosok, nem a legjobb barataid vagy a csaladod azon tagjai, akik jol ismernek, akkor ez is benne lehet.

Marmint erted, hiaba beszelsz te barmirol olyanoknak, akik csak hallgatjak amit mondasz, de aaannnyiraaaa nem vagytok kozeli viszonyban, hogy nagyon erdekelje is oket, az, hogy van egy tacskod, egy egyszerubben feldolgozhato info, minthogy szeretsz festeni (nem tudjak, mennyire, milyen gyakran, nem-e csak ugy mondod, mert hat havonta egyszer festesz fel orat, ha epp olyanod van), meg barmi egyeb ami erdekel. Na meg mondjuk a festeshez ok nem ertenek, tehat fogalmuk sincs, mit lehetne ezzel kapcsolatban venni.

Szoval ilyesmik is lehetnek a hatterben. Azt gondoljak, valami kutyas cuccal biztos nem lehet melleloni.

2023. febr. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről inkább az jut eszembe, hogy azoknak, akik mindig ezzel találnak meg, te vagy a "tacskós csaj", és lehet, hogy nem is ismernek annyira jól, hogy másról is eszükbe juss, vagy más témában van más tipikus ismerősük.

Például nekem egy ismerősöm van, akinek berni pásztora van, ha látok valami ilyen témát, berni pásztoros videót, pólót, ő jut róla eszembe, mert másnak nincs ilyen kutyája az ismerősi körömben. Ez nem jelenti azt, hogy mást nem tudok róla, de a bernit egyből hozzá kötöm. Mondjuk a tacskó gyakoribb fajta, de fene tudja, lehet, hogy te valamit másképp, jobban csinálsz a többi tacsis ismerősükhöz képest, és ezért jutsz az eszükbe. Elég sok neveletlen tacsit látok, 1-1 jól nevelt jobban megmarad, és elismerésem a gazdinak.

2023. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy tacskós ismerősöm (családtag), na ő tényleg tacskós :D


Mindig van rajta valami tacsis, vicces/cuki tacsis képeket küldözgetünk, gyakran emlegeti a kutyusát.


Valaki hivatkozott rá úgy, hogy "Melyik XY? Jaa, a tacskós XY?"

2023. febr. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek előttem mindenkivel.
2023. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Valószínűleg állandóan róla beszélsz és azt gondolják, más nem is érdekel a világon.
2023. febr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!