Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Már kiürült ennyi idő alatt...

Már kiürült ennyi idő alatt belőle? Meddig izguljak még?

Figyelt kérdés
Kiskutyám nagyon érzékeny, hasmenéses, hányós, bélgyulladásos, véres hasmenéssel! Speckó orvosi tápot eszik, probiotikummal. Tegnap véletlen megevett 2 szelet szalámit olyan este 7 óra környékén. Azóta teljesen kivagyok. Nem tudom meddig figyeljem még. Ha bajt okozott volna, már lenne neki jele??jó kedvel sétál, játszik, evett ivott ma!

2023. febr. 8. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már ne izgulj.
2023. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Voltál vele orvosnál, ugye?
2023. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk pont ellenőrzésen délután. Volt vérvétel ultrahang, 1 hónap alatt 1 kg-ot hízott. Azóta nem voltam vele. Érdemes lenne? 😬 Mert akkor indulok is. Bár így hogy nincs baja, csak az én izgalmam, mit csinál vele az állatorvos??
2023. febr. 8. 16:12
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nincs semmi gond, teljesen felesleges az orvossal stresszelni. Mégis mit csinálna a tünetmentes kutyával? :)
2023. febr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja se lesz.Hamarosan már jobban lesz.
2023. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sztem már semmi baja nem lesz, kiürült.
2023. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!